Natalia Oreiro bierze ślub 1 września

Ale… tylko w fikcji filmowej, bo prywatnie jest już mężatką. „Mi primera boda” (tłum. „Mój pierwszy ślub”) to najnowsze dzieło

Ale… tylko w fikcji filmowej, bo prywatnie jest już mężatką. „Mi primera boda” (tłum. „Mój pierwszy ślub”) to najnowsze dzieło znanej aktorki i piosenkarki. W rolę przyszłego pana młodego wcielił się kompatriota Oreiro, aktor filmowy Daniel Hendler („Epitafia”). Premiera w Argentynie już za niecały miesiąc.

Film w reżyserii Ariela Winograda przedstawia najszczęśliwszy, tylko na pozór, dzień w życiu dwojga zakochanych, Adriana (Hendler) i Leonory (Oreiro), którzy pragną złożyć sobie wieczną obietnicę miłości. Lecz pan młody popełnia malutki błąd, który zamierza zataić przed przyszłą żoną. I zamiast unikać problemów z nim związanych, jeszcze bardziej wszystko komplikuje i nastawia na ryzyko zarówno całą uroczystość, która może zakończyć się katastrofą, jak i swoje przyszłe małżeństwo.

W filmie występują: Natalia Oreiro, Daniel Hendler, Imanol Arias, Soledad Silveyra, Martín Piroyansky, Muriel Santa Ana, Pepe Soriano, Gabriela Acher, Gino Renni, Clemente Cancela, Sebastián de Caro, Marcos Mundstock, Daniel Rabinovich.

Oficjalna strona: www.miprimeraboda.com

[vimeo id=”27228081″ width=”600″ height=”350″]

 Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.