„Rzeka kłamstw” – Odcinek 42

Nicole budzi się i jest przerażona widokiem wypadających włosów z powodu chemioterapii. Lídia pociesza ją, a zarazem próbuje uświadomić, że

Nicole budzi się i jest przerażona widokiem wypadających włosów z powodu chemioterapii. Lídia pociesza ją, a zarazem próbuje uświadomić, że nie może tego uniknąć. Leila opowiada Félixowi swój plan zeswatania Thalesa z Nicole dla własnych korzyści finansowych. On obiecuje pomóc jej w niecnym planie. Patrícia zaprasza Michela do swojego domu na kolację, lecz on odmawia. Félix okazuje niezadowolenie, gdy Jonathan mówi mu, że zamierza zostać architektem.

Renan hipnotyzuje Atílio. Mężczyzna przypomina sobie o Márcii i hot dogach. Glauce niepokoi się podejrzeniami Joany w sprawie dokumentów Launy. Bruno przynosi ciastka dla Paulinhi, ale Paloma nie pozwala dziewczynce ich zjeść. Paloma przychodzi na umówione spotkanie z Ninho. Mężczyzna znów próbuje ją pocałować, ale ona mu na to nie pozwala. Dzwoni do brata i prosi, żeby odwiózł ją do domu Bruno.

Paloma oświadcza Bruno, że zabiera Paulinhę ze sobą i oskarża go o kradzież dziewczynki tuż po jej narodzinach. Bruno próbuje jej wytłumaczyć, w jaki sposób niemowlę trafiło do jego domu, ale Paloma go nie słucha. Wtedy przypomina sobie o Márcii, sąsiadce Bruno, która odbierała poród. Bruno zabiera ją do niej.

Dostępny od wtorku 17 marca w Player.pl / Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Rzeka kłamstw” (Amor à vida), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Mauro Mendonça Filho; Występują: Paola Oliveira, Malvino Salvador, Juliano Cazarré, Mateus Solano, Vianessa Giácomo, Carol Castro, Ricardo Tozzi, Thiago Fragoso, Danielle Winits; Strona: www.novela.pl/rzeka-klamstw.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.