Maite Perroni w obsadzie "Papá a toda madre" | novela.pl

Maite Perroni w obsadzie “Papá a toda madre”

novela.pl 26 lipca 2017 36

Maite Perroni wystąpi u boku Sebastiána Rulliego w meksykańskiej telenoweli “Papá a toda madre”. W połowie sierpnia ruszają zdjęcia

Maite Perroni w obsadzie “Papá a toda madre”

Jeszcze przed tygodniem meksykańska prasa łączyła Maite Perroni (“Triumf miłości”) z przygotowywanym przez Telemundo serialem o Selenie. Po tym jak wygasł kontrakt aktorki na wyłączność z Televisą, przyjęcie przez nią oferty od amerykańskiej telewizji nie byłoby zaskoczeniem. Jednak ta będzie musiała poszukać innej protagonistki, albowiem Perroni właśnie oznajmiła, że przyjęła od producenta Eduarda Mezy zaproszenie do udziału w telenoweli “Papá a toda madre”. Będzie partnerowała Sebastiánowi Rulliemu (“Trzy razy Ana”).

Nowinę podała dziś aktorka na swoim Twitterze. “Cieszę się, że będę dzielić z wami tę nową przygodę!!! Cieszę się, że mogę robić to, co lubię z ludźmi, których kocham. Dziękuję Eduardo Meza” – czytamy w wiadomości.

“Papá a toda madre” jest remakiem argentyńskiej telenoweli “Sres. Papis” pokazującej losy czterech mężczyzn, którym przychodzi zmierzyć się z ojcostwem. W czołówce obsady znaleźli się Raúl Araiza, Juan Carlos Barreto, Verónica Jaspeado, Ana La Salvia i Michelle González. Wciąż trwają poszukiwania aktora do roli czwartego ojca. Zdjęcia do telenoweli rozpoczną się w sierpniu.

36 komentarzy »

 1. Maciek 11 sierpnia 2017 o 22:02 - Reply

  pozostają już chyba tylko telenowele z napisami

 2. rosasc 11 sierpnia 2017 o 19:21 - Reply

  Tez myślę, że tv puls nas oklamuje, jak zwykle. Ja polecam obejrzeć El color dela pasion.Bardzo fajna teleniwela. Szkoda ,że nie było jej u nas.

 3. Fan Internado 11 sierpnia 2017 o 18:31 - Reply

  SamAdrea to jest smutna i gorzka prawda że czas telenowel w polskiej tv przemija bezpowrotnie co nie zmienia faktu że Tv Puls nas bezczelnie okłamała bo nie wierze że premiera latino pojawi się w pażdzierniku raczej pisząc że myślą nad telenowelą piszą tak na odczepnego. Ja w necie polecam obejrzeć La Sombrę i Lo Imperdonable.

 4. rosasc 10 sierpnia 2017 o 14:25 - Reply

  Przecież nie wszystkie telenowele o 17 radziły sobie źle. Po za tym jeżeli chcą popracować wyniki to dlaczego Esmeralda nie dadzą o 17?Myślę, że jak by dali jakoś inną klasyczną telenowele to by też mieli oglądalność. Niestety teleniwele znikają z tv i zostaje tylko internet.

 5. Samdrea 10 sierpnia 2017 o 13:55 - Reply

  Myślę też, że nowa telenowela na Pulsie pojawi się najwcześniej w październiku albo nawet dopiero po zakończeniu ZA, na początek września nie ma się co nastawiać. A na pozostałe stacje nie ma co liczyć, niestety – z telenowelami w naszej telewizji jest coraz gorzej, ich czas po prostu przemija i pozostaje nam Internet…

 6. Samdrea 10 sierpnia 2017 o 13:46 - Reply

  100% pewności będziemy mieli w przyszłym tygodniu po pojawieniu się ramówki, ale logika podpowiada, że pasmo o 17:00 jest stracone przez słabe wyniki emitowanych wcześniej telenowel, ponadto novela.pl dała nam już do zrozumienia, że nie ma sensu czekać na informacje o premierze. Być może emisja hitowej “Esmeraldy” ma na celu wzmocnienie pasma poprzez podniesienie oglądalności i nowości zobaczymy dopiero wiosną.

 7. rosasc 9 sierpnia 2017 o 22:26 - Reply

  Miało być tv puls

 8. rosasc 9 sierpnia 2017 o 22:26 - Reply

  Również nie sądzę ,że przedstawiciele tvp pisał o telenoweli ,która miała być dopiero w listopadzie. Jeżeli nowa telenowela ma być na pocztku września to najpóźniej w piątek poznamy tytuł.

Komentarze »


X