Maite Perroni w obsadzie "Papá a toda madre" | novela.pl

Maite Perroni w obsadzie “Papá a toda madre”

novela.pl 26 lipca 2017 36

Maite Perroni wystąpi u boku Sebastiána Rulliego w meksykańskiej telenoweli “Papá a toda madre”. W połowie sierpnia ruszają zdjęcia

Maite Perroni w obsadzie “Papá a toda madre”

Jeszcze przed tygodniem meksykańska prasa łączyła Maite Perroni (“Triumf miłości”) z przygotowywanym przez Telemundo serialem o Selenie. Po tym jak wygasł kontrakt aktorki na wyłączność z Televisą, przyjęcie przez nią oferty od amerykańskiej telewizji nie byłoby zaskoczeniem. Jednak ta będzie musiała poszukać innej protagonistki, albowiem Perroni właśnie oznajmiła, że przyjęła od producenta Eduarda Mezy zaproszenie do udziału w telenoweli “Papá a toda madre”. Będzie partnerowała Sebastiánowi Rulliemu (“Trzy razy Ana”).

Nowinę podała dziś aktorka na swoim Twitterze. “Cieszę się, że będę dzielić z wami tę nową przygodę!!! Cieszę się, że mogę robić to, co lubię z ludźmi, których kocham. Dziękuję Eduardo Meza” – czytamy w wiadomości.

“Papá a toda madre” jest remakiem argentyńskiej telenoweli “Sres. Papis” pokazującej losy czterech mężczyzn, którym przychodzi zmierzyć się z ojcostwem. W czołówce obsady znaleźli się Raúl Araiza, Juan Carlos Barreto, Verónica Jaspeado, Ana La Salvia i Michelle González. Wciąż trwają poszukiwania aktora do roli czwartego ojca. Zdjęcia do telenoweli rozpoczną się w sierpniu.

36 komentarzy »

  1. barca 15 sierpnia 2017 o 16:44 - Reply

    Stacje telewizyjne wg. mnie same sa sobie winne zakupując coraz to gorsze telenowele traktując tego typu seriale jako te gorszej kategorii .Ja po aferze z ,, Drogą do szczęscia ,, całkowicie zraziłam się do telek emitowanych w TV czasem tylko zerknę sobie na tą strone by zobaczyć jaką kiłę emitują własnie w TV . Teraz przeczytałam , że będzie Esmeralda druga telenowela jaką w zyciu obejzałam gdy byłam mała to był wielki hit wszyscy ją oglądali a. Leticię Calderon w Polsce witali jak księzniczkę , ale czy w dzisiejszych czasach ta telka bedzie miała ogladalnośc ?? Napewno starsi widzowie z sentymentu sobie na nią zerkną , ale czy młodemu pokoleniu tez się ona spodoba ?? To była typowa piękna telka ale na lata 90 teraz produkuje sie już inne nowoczesniejsze

Komentarze »


X