Maite Perroni w obsadzie "Papá a toda madre" | novela.pl

Maite Perroni w obsadzie “Papá a toda madre”

novela.pl 26 lipca 2017 36

Maite Perroni wystąpi u boku Sebastiána Rulliego w meksykańskiej telenoweli “Papá a toda madre”. W połowie sierpnia ruszają zdjęcia

Maite Perroni w obsadzie “Papá a toda madre”

Jeszcze przed tygodniem meksykańska prasa łączyła Maite Perroni (“Triumf miłości”) z przygotowywanym przez Telemundo serialem o Selenie. Po tym jak wygasł kontrakt aktorki na wyłączność z Televisą, przyjęcie przez nią oferty od amerykańskiej telewizji nie byłoby zaskoczeniem. Jednak ta będzie musiała poszukać innej protagonistki, albowiem Perroni właśnie oznajmiła, że przyjęła od producenta Eduarda Mezy zaproszenie do udziału w telenoweli “Papá a toda madre”. Będzie partnerowała Sebastiánowi Rulliemu (“Trzy razy Ana”).

Nowinę podała dziś aktorka na swoim Twitterze. “Cieszę się, że będę dzielić z wami tę nową przygodę!!! Cieszę się, że mogę robić to, co lubię z ludźmi, których kocham. Dziękuję Eduardo Meza” – czytamy w wiadomości.

“Papá a toda madre” jest remakiem argentyńskiej telenoweli “Sres. Papis” pokazującej losy czterech mężczyzn, którym przychodzi zmierzyć się z ojcostwem. W czołówce obsady znaleźli się Raúl Araiza, Juan Carlos Barreto, Verónica Jaspeado, Ana La Salvia i Michelle González. Wciąż trwają poszukiwania aktora do roli czwartego ojca. Zdjęcia do telenoweli rozpoczną się w sierpniu.

36 komentarzy »

 1. rosasc 9 sierpnia 2017 o 22:17 - Reply

  Wcześniea jesień to wrzesień i październik, a nie listopad. Jak dla mnie najbardziej dziwne jest to,że na tv4 nie będzie premiery. W końcu u nich od lat były premiery.

 2. Fan Internado 9 sierpnia 2017 o 21:10 - Reply

  SamAdrea a czy to pewne na 100% pewne że od września w paśmie o 17 w Tv4 nie będzie premiery latino to co Tv4 chce dać o tej porze zamiast telenoweli? A co do Tv Puls to masz całkowitą rację bo może być tak że premiera latino pojawi się na przełomie września i pażdziernika lub dopiero pod koniec listopada po zakończeniu Zbuntka.

 3. Samdrea 9 sierpnia 2017 o 19:42 - Reply

  Trzeba uzbroić się w cierpliwość, budowa ramówki trwa – twierdzi przedstawiciel stacji. Skoro wcześniej podał informację, że nowa telenowela pojawi się wczesną jesienią, więc na pewno tak będzie. Puls jest naszą jedyną nadzieją, bo na innych kanałach premier latino na 99% się nie doczekamy.

 4. rosasc 9 sierpnia 2017 o 16:33 - Reply

  Tak wcześniej pisałam ,że nie będzie telenoweli .
  Nie zobaczymy tej jesieni żadnej premiery latino .

 5. Izulka 9 sierpnia 2017 o 13:11 - Reply

  Dzisiaj dostałam wiadomość od TV Puls –
  Izo, tej jesieni na antenę wchodzą nasze nowe produkcje, nie będzie telenowel latino. Pozdrawiamy

 6. rosasc 31 lipca 2017 o 20:14 - Reply

  Dziękuję. Tylko czy to chodzi o latino.

  • Samdrea 1 sierpnia 2017 o 11:50 - Reply

   Pewności nie ma, ale wydaje mi się, że chodzi o telenowelę latino. Ma ona pojawić się wczesną jesienią, więc niekoniecznie na początku września, może to być równie dobrze październik.

 7. Samdrea 31 lipca 2017 o 19:53 - Reply

  Osoba blisko związana ze stacją, która wypowiedziała się na jednym z for internetowych.

 8. rosasc 31 lipca 2017 o 18:30 - Reply

  Samadrea Skąd wiesz ,że będzie nowa telenowela latnio? Jakie jest te pewne źródło ? Chyba ,że osoba która mi odpisała ,miała namyśli ,że w sierpniu nie będzie premiery .Jak wiadomi oni zmienią ramówkę z dnia na dzień .

Komentarze »


X