Nowa telenowela TV Azteca “La otra cara del alma”, będzie remakem “El Ángel Caído”. Produkcji meksykańskiej Televisy z połowy lat 80-tych, w której główną role zagrała Rebecca Jones (“Para volver a amar”). Wiadomo już, że scenariusz będzie częściowo zmieniony w stosunku do oryginału. Poniżej przedstawiamy skrócony opis historii, z której zaczerpnie nowa telenowela z Gabrielą Spanic (“Kraina namiętności”) i Eduardem Capetillo (“Kobieta ze stali”).

Opis “El Ángel Caído”

María de los Ángeles Bustamante jest znana w całym miasteczku, jako kobieta dobra i uczciwa. W rzeczywistości jednak jest zgorzkniała i zdolna zniszczyć każdego, aby zdobyć pieniądze na swoje utrzymanie. Dla pieniędzy Maria poślubia bogatego mężczyznę i zabija go w noc pośubną, aby odziedziczyć spadek. Po tym zdarzeniu, Maria chce zdobyć jeszcze więcej pieniędzy i planuje zabójstwo swojego wujka, który zapisał jej w testamencie część majątku. Maria dziedziczy wraz ze swoim kuzynem Toño i dowiadując się o tym uprzykrza mu życie. Toño ostatecznie decyduje się opuścić miasteczko i rozpoczyna pracę w firmie Roberta Cano. Tam zakochuje się w Avelinie – narzeczonej swego szefa. Toño odkrywa, że Avelina jest córką jego wuja i także ma prawo do jego majątku. Wraz z Aveliną i Roberto wraca do miasteczka. Roberto zakochuje się w Marii. Tymczasem Toño wraz z Aveliną próbują odkryć prawdziwe oblicze Marii de los Angeles.

Poniżej przedstawiamy materiał wideo, na którym Gaby Spanic zdradza szczegóły nowej produkcji. Przypominamy, że premiera telenoweli na antenie TV Azteca już 6 listopada.

[tabs tab1=”Gaby Spanic – detalles nueva telenovela”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]


6 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.