Kate del Castillo powraca do formatu webnoveli

Meksykańska aktorka Kate del Castillo planuje przenieść na ekran komputerów napisaną przez siebie samą książkę “Tuya”, wydaną w 2008 roku.

Meksykańska aktorka Kate del Castillo planuje przenieść na ekran komputerów napisaną przez siebie samą książkę “Tuya”, wydaną w 2008 roku. Powieść skupiona jest na temacie przemocy, skierowanym jako przestroga zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Jej adaptacja ma zostać wciśnięta w ramy webnoveli, oryginalnego formatu telenoweli internetowej, która sprawdziła się już dwukrotnie – pierwszy raz w Argentynie za sprawą liczączej 120 odcinków “Amandy O” z Natalią Oreiro, a po raz drugi w Stanach Zjednoczonych, gdzie powstała 15-odcinkowa seria “Vidas cruzadas”, także z Kate.

“Tuya” nie będzie jedyną webnovelą w której zagra Kate. Aktorka podpisała kontrakt na trzy produkcje tego formatu i mają one wystartować wraz z nową platformą internetową UVideos sponsorowaną przez Univision.

Tymczasem Kate powraca po ponad dekadzie na ekrany naszych telewizorów w znakomitej kreacji Teresy Mendoza. Premiera “Królowej Południa” już w ten poniedziałek na kanale Novela tv.Comments

  1. A W JAKIEJ STACJI BĘDZIE TA TELEWIZJA TEN KANAŁ Novela tv.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.