Gabriela Spanic gra główną rolę w „Emperatriz”, najnowszej produkcji TV Azteca, do której przeszła po zerwaniu kontraktu z Televisą. „Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę być w tej telenoweli, która będzie czymś nowym dla Meksyku i Stanów Zjednoczonych” – wyznała Spanic portalowi Notimex.

Aktorka jest bardzo zadowolona z udziału w Emperatriz. Jej zdaniem to pełna pasji i namiętności historia kobiety wprowadzonej w błąd, opuszczonej, oszukanej i zdradzonej.

W telenoweli Gaby towarzyszyć będą między innymi: Omar Fierro, Bernie Paz, Adriana Louvier, Marimar Vega i Miriam Higareda. Na planie pracuje razem z Bernie Pazem, którego będzie wielką miłością, i z czego jest bardzo zadowolona. „Pracowaliśmy już razem z Bernie przy Krainie Namiętności i teraz wystąpimy ponownie” – podkreśla.

Jej bohaterkę cechuje silna osobowość i wabiąca mężczyzn atrakcyjność. „Ta telenowela to jak okrzyk wyzwolenia, jaki ma miejsce obecnie w Meksyku i na całym świecie. Chcę poprzez nią pokazać obraz silnych i wyzwolonych kobiet” – komentuje aktorka.

„Cieszę się, że jestem w tej telewizji, czuję się tutaj jak u siebie. „Emperatriz” jest telenowelą, jaką zawsze chciałam zrobić. Sama Azteca mi ją zaproponowała, wykupiła prawa i dlatego jestem tutaj, gotowa do kolejnej wielkiej roli. Mam nadzieję, że dzięki niej kobiety w Meksyku poczują się bardziej wyzwolone” – podsumowuje.


2 KOMENTARZE

  1. Kiedy jakaś szanowna polska stacja zakupi Emperatriz ? tylko badziewia potraficie emitować, a na żadną sensowną telenowelę was już nie stać ?!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.