Gabriela Spanic protagonistką „Emperatriz” w TV Azteca

Gabriela Spanic gra główną rolę w „Emperatriz”, najnowszej produkcji TV Azteca, do której przeszła po zerwaniu kontraktu z Televisą. „Jestem bardzo

Gabriela Spanic gra główną rolę w „Emperatriz”, najnowszej produkcji TV Azteca, do której przeszła po zerwaniu kontraktu z Televisą. „Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę być w tej telenoweli, która będzie czymś nowym dla Meksyku i Stanów Zjednoczonych” – wyznała Spanic portalowi Notimex.

Aktorka jest bardzo zadowolona z udziału w Emperatriz. Jej zdaniem to pełna pasji i namiętności historia kobiety wprowadzonej w błąd, opuszczonej, oszukanej i zdradzonej.

W telenoweli Gaby towarzyszyć będą między innymi: Omar Fierro, Bernie Paz, Adriana Louvier, Marimar Vega i Miriam Higareda. Na planie pracuje razem z Bernie Pazem, którego będzie wielką miłością, i z czego jest bardzo zadowolona. „Pracowaliśmy już razem z Bernie przy Krainie Namiętności i teraz wystąpimy ponownie” – podkreśla.

Jej bohaterkę cechuje silna osobowość i wabiąca mężczyzn atrakcyjność. „Ta telenowela to jak okrzyk wyzwolenia, jaki ma miejsce obecnie w Meksyku i na całym świecie. Chcę poprzez nią pokazać obraz silnych i wyzwolonych kobiet” – komentuje aktorka.

„Cieszę się, że jestem w tej telewizji, czuję się tutaj jak u siebie. „Emperatriz” jest telenowelą, jaką zawsze chciałam zrobić. Sama Azteca mi ją zaproponowała, wykupiła prawa i dlatego jestem tutaj, gotowa do kolejnej wielkiej roli. Mam nadzieję, że dzięki niej kobiety w Meksyku poczują się bardziej wyzwolone” – podsumowuje.Comments

  1. Kiedy jakaś szanowna polska stacja zakupi Emperatriz ? tylko badziewia potraficie emitować, a na żadną sensowną telenowelę was już nie stać ?!!!

  2. Piękna telenowela, magiczna, romantyczna, bajeczna… A Gaby wyjątkowa jak zawsze. Czekam na emisję w Polsce, sukces gwarantowany

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.