Gabriela Spanic gościnnie w "Twoja na zawsze" | novela.pl

Gabriela Spanic gościnnie w “Twoja na zawsze”

novela.pl 27 czerwca 2017 2

W najbliższych odcinkach telenoweli “Twoja na zawsze” pojawi się gościnnie aktorka Gabriela Spanic w roli “żelaznej prokurator”

Gabriela Spanic gościnnie w “Twoja na zawsze”

Wenezuelska aktorka Gabriela Spanic, kojarzona z emitowanych niegdyś telenowel “Paulina” i “Virginia”, pojawi się w najbliższych kilkunastu odcinkach “Twojej na zawsze”. Alberto Gómez, scenarzysta, napisał dla niej rolę “żelaznej prokurator”.

Jako Fernanda Montenegro aktorka będzie zabiegała o oddanie sprawiedliwości ofierze intryg jednej z antagonistek telenoweli – wystąpi przed sadem jako reprezentantka interesów Rodriga Rivasa Santandera (Erick Chapa) w sporze z Irán Hernández Moliną (Cecilia Ponce). “To silna postać. Wiem, że kobiety będą potrafiły mnie zrozumieć” – powiedziała Spanic, gdy przed dwoma laty wstępowała na plan telenoweli. Tak na sali rozpraw, jak i poza nią, Montenegro będzie toczyła drugą wojnę przeciwko mecenasowi Canciano (Bernie Paz), z którym ma niewyrównane rachunki z przeszłości. “Jestem szczęśliwa i wdzięczna za zaproszenie. Będą się działo!” – obiecywała aktorka.

“Twoja na zawsze” była trzecią telenowelą Gabrieli Spanic w konkurującej z marką Televisy meksykańskiej telewizji TV Azteca. Aktorka związała się z nią w 2010 roku. Zagrała dwie główne role w “Emperatriz” i “La otra cara del alma” oraz wystąpiła w programie “Soy tu doble”. Przed rokiem aktorka wytoczyła sprawę przeciwko telewizji z powodu niedotrzymania warunków umowy. Ponieważ trwający spór uniemożliwił jej występowanie w telewizji, znalazła dla siebie miejsce w teatrze, w sztuce “Un Picasso”, u boku Ignacia Lópeza Tarsa (“Zakazane uczucie”, “Dzikie serce”). Kilka dni temu poinformowała o “przyjaznym” zawarciu ugody. Teraz przebiera w propozycjach.

2 komentarze »

  1. Klaudiaa 15 lipca 2017 o 18:40 - Reply

    Możliwe, że już nie chce grać. A co do 60 – 70 odcinków to np. TV4 woli jak jest co najmniej 120 odcinków, aczkolwiek np. Telenowele Meji liczą właśnie tyle odcinków bo już są klapami.

  2. era 12 lipca 2017 o 22:06 - Reply

    Ona chyba nie chce już grać w telenowelach..podobnie jak Adela Noriega ,która od 2008 nie gra i zawiesiła swoją działalność aktorską..Grecia Colmenares od 2000.Szkoda że tak wspaniałe aktorki nie grają w serialach..tylko młode tępę meksykanki…oglądalność jest taka kiepska że Televisa produkuje obecnie telenowele liczące 60 -70 odcinków..

Komentarze »


X