Gabriela Spanic gościem Światowego Szczytu Telenowel

W poniedziałek w Miami rozpoczął się X Światowy Szczyt Telenowel. Otwarcie tej imprezy uświetniła sama Gabriela Spanic (“Kobieta ze stali”),

W poniedziałek w Miami rozpoczął się X Światowy Szczyt Telenowel. Otwarcie tej imprezy uświetniła sama Gabriela Spanic (“Kobieta ze stali”), która z wielkim sukcesem zaprezentowała pilot swojego programu “Te amo a tiempo México”. Stała emisja programu o kulturze i tradycjach Meksyku na antenie TV Azteca w przyszłym roku.

Tytuł Królowej Telenowel przyniosły aktorce główne role w takich produkcjach jak “Paulina”, “Porywy serca”, czy nieemitowana u nas “Prisionera”. Polscy widzowie mogą podziwiać teraz  Gaby w powtórkowej emisji telenoweli “Kraina namiętności” na kanale Zone Romantica.

Gwiazda obecnie pracuje w Meksyku na planie telenoweli “La otra cara del alma”. Premiera na antenie TV Azteca już w najbliższy poniedziałek.Comments

  1. Dla mnie też i tu nie chodzi o wygląd lecz o osiągniecia i Gaby jak najbardziej zasłuzyła! ;)

  2. Dla mnie zdecdyowanie jest królowa:) Najlepsza!!!

  3. oj może nie ma już tego wyglądu co kiedyś niestety ale dla mnie jest królową telenowel i świetną aktorką

  4. lubie gabi, ale nie dalabym jej tytulu krolowej telenovel, lekka przesada, ona jest teraz tak sztuczna, ze az zle sie na nia patrzy, a pamietam jak byla mlodsza pelna wdzieku naturalna, ateraz, jej kosci policzkowe lifting na twarzy powiekszony tylek i ten usmiech od ucha do ucha taki sztuczny, oj nie jak dla mnie to nie ma nic z krolowej telenowel””””

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.