Fernando Colunga znalazł nową miłość?

Aktorka Carmen Salinas (“Triumf miłości”), która pracuje obecnie z Fernandem Colungą (“Kobieta ze stali”) na planie telenoweli “Porque el amor

Aktorka Carmen Salinas (“Triumf miłości”), która pracuje obecnie z Fernandem Colungą (“Kobieta ze stali”) na planie telenoweli “Porque el amor manda” podejrzewa, że łamacz kobiecych serc spotkał nową miłość. “Pewnego dnia przedstawił mi bardzo miłą dziewczynę, która nie ma nic wspólnego ze światem mediów” – wyznała magazynowi Hoy.

Aktorka przyznała, że kobieta, która może skraść serce amanta jest bardzo atrakcyjna.  “Nie wiem, czy to jego dziewczyna, czy przyjaciółka. Przyszła zobaczyć sceny, które kręciliśmy razem” – dodała.

Colunga jak zawsze bardzo skrupulatnie strzeże swojego życia prywatnego. Natomiast Carmen Salinas już nie pierwszy raz udowadnia, że lubi publicznie komentować życie innych ludzi.Comments

  1. Podobno 18.06.2013 roku wziął ślub z jakąś dziewczyną będącą już w ciąży. Przeczytałam gdzieś na angielskojęzycznych stronach.

  2. kazdy ma prawo aby byc szczesliwym i to bez wzgledu na wiek a ta gruba starucha carmen wtyka nos w nie swoje sprawy, w kazdym filnie gra przekupe, nudziare brudaske slamsy, nie znosze jej

  3. Carmen to zawsze wtyka nos w nie swoje sprawy.

  4. Carmen Salinas to sympatyczna miła babcia.Bardzo ją lubię,bardzo dobrze gra przekupy uliczne i dziadówy .Całusy dla carmen-)

  5. Pamiętam jak oglądałam jakiś filmik na, którym ta stara plotkara Salinas nagadywała dziennikarzom na Gaby Spanic. Dokładnie w tej samej chwili i na tym samym lotnisku przypadkiem pojawiła się Gaby, która wszystko usłyszała. Mina plotkary Salinas w tym momencie była bezcenna. Cała się zaczerwieniła ze wstydu.

  6. ale glupia baba co ja to obchodzi z kims sie kazdy spotyka to ich sprawa prywatna

  7. właśnie plotkara, mam nadzieję że w końcu ferdzio się ustatkuje i będzie miał potomstwo

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.