Dobry gust i profesjonalizm są znamienne dla osoby José Alberto „El Güero” Castro. Ostatnie sukcesy producenta przekonały szefostwo Televisy do powierzenia w jego ręce pasma prime-time „kanału gwiazd”. By spełnić pokładane w nim oczekiwania, twórca takich telenowel jak „Teresa” czy „Zakazane uczucie” i tym razem sięgnął po sprawdzony scenariusz. Jego nowy projekt jest remakiem (łamiącej schemat szczęśliwego zakończenia!) produkcji z 1988 roku pt. „Pasión y poder”.

Zespół Castro prowadzi zaawansowane poszukiwania aktorów. Pewne jest, że jedną z głównych ról zagra amant z meksykańskich telenowel Fernando Colunga („Kobieta ze stali”). Nie wiadomo natomiast, czy wcieli się on w postać protagonisty, czy antagonisty. Kilka dni temu na przesłuchaniach pojawił się także Jorge Salinas („Zakazane uczucie”), którego udział w produkcji jest wysoce prawodopobobny. Nieznane jest również nazwisko aktorki wcielającej się w postać głównej heroiny. Ubiegają się o nią m.in. Susana González, Elizabeth Gutiérrez i Scarlet Ortiz. Swojego miejsca w obsadzie „Pasión y poder” szukają także Michelle Renaud (aspirujująca o rolę antagonistki), Mayrín Villanueva, Cynthia Klitbo, Carlos de la Mota i Eleazar Gómez.


5 KOMENTARZE

  1. Oby w obsadzie znaleźli się Susana Gonzalez,Scarlet Ortiz i Michelle Renaud.Ciekawe jest to,że niedawno dosyć skończyła się produkcja „La sombra del pasado”,a aktorki z tej telenoweli już tak szybko chcą wziąć udział w kolejnym projekcie,myślałem,że chcą odpocząć.

  2. Super uwielbiam Ferdzia:-)Szkoda że nie puścili u nas PEAM. Liczę że może chociaż obejrzymy ostatnią produkcję Castro LM.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.