„Distrito salvaje” z datą premiery

Netflix ujawnia zwiastun oraz datę premiery serialu „Distrito salvaje” z Juanem Pablem Rabą i Camilą Sodi.

Na jesień zapowiedziano premierę kolumbijskiego serialu „Distrito salvaje” z Juanem Pablem Rabą i Camilą Sodi w rolach głównych. Licząca 10-odcinków produkcja pojawi się 19 października w katalogu Netflixa – na początek tylko w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Ameryce Łacińskiej.

Bohaterem serialu jest Jhon Jeiver, niebezpieczny partyzant, który opuszcza dżunglę tuż po podpisaniu traktatu pokojowego. Uciekając przed niechlubną przeszłością, udaje się do Bogoty, gdzie próbuje odszukać rodzinę oraz znaleźć dla siebie miejsce. Jednak szybko zostaje wplątany w sieć oszustw i zbrodni. Staje przed dylematem, czy chce kroczyć ścieżką prawia czy bezprawia.

Serial wyprodukowała kolumbijska wytwórnia Dynamo („Narcos”). Jego pomysłodawcą jest Cristian Conti, który napisał także scenariusz wspólnie z Javierem Gullónem, Javierem Fuentesem-Leónem i Mauriciem Leyvą. Reżyserią zajęli się Javier Fuentes-León oraz Carlos Moreno. W obsadzie, obok wymienionych wcześniej Raby i Sodi, znaleźli się m.in. Cristina Umaña, Carolina Acevedo, Alina Lozano, Juan Fernando Sánchez, Christian Tappan, Juan Sebastian Calero i Roberto Cano.

[tabs tab1=”Distrito salvaje – Zajawka”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.