„Rubí” – Odcinek 21: Podejrzana

W 21. odcinku serialu „Rubí”: Rubí dowiaduje się o śmierci męża. Policja podejrzewa, że popchnęła Hectora do samobójstwa. Emisja w poniedziałek 29 marca 2021 o godz. 13.55.

Rubí obawia się, że rodzina księcia Eduarda jej nie zaakceptuje ze względu na jej pochodzenia. Książę zapewnia ją, że hiszpańska monarchia nie ma uprzedzeń wobec innych grup społecznych. Queca otrzymuje kopertę z nagraniem rozmowy Maribel z Rubí, w której ta druga wyśmiewa niepełnosprawność przyjaciółki. Nagranie trafia do mediów. Rubí ma pretensje do dziennikarki, że je opublikowała. Wyjaśnia, że Maribel jest jej przyjaciółką i jedynie żartowała, a nie drwiła, z jej niepełnosprawności. Queca informuje Rubí o śmierci Hectora.

Komendant Espinosa zjawia się w siedzibie ambasady, aby przesłuchać Rubí. Podejrzewa, że jest odpowiedzialna za samobójczą śmierć Hectora, który wspomina ją w liście pożegnalnym. Cristina zarzuca Chuspie, że wrobił Cayetana w kradzież na polecenie Rubí i wziął za to pieniądze. Cayetano obiecuje Cristinie, że gdy odzyska wolność wezmą ślub i założą rodzinę. Wkrótce potem zostaje pchnięty nożem w więziennej celi i umiera.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.