„Rubí” – Odcinek 26: Odrodzenie

W 26. odcinku serialu „Rubí”: Héctor trafia do szpitala psychiatrycznego. Rubí odzyskuje spokój i może rozpocząć nowe życie. Emisja we wtorek 6 kwietnia 2021 o godz. 13.55.

Héctor ma pretensje do Rubí, że po dwudziestu latach życia w szczęściu i miłości, ośmieliła się go zdradzić. Planuje pozbyć się Carli. Cristina nie może skontaktować się z córką. Obawia się, że spotkało ją coś złego. W lesie dochodzi do starcia Hectora z Alejandrem. Alejandrowi udaje się przekonać dawnego przyjaciela do poddania się. Mężczyzna zostaje zabrany przez policję.

Alejandro wyznaje Rubí, że zawsze ją kochał. Rubí posyła męża za kratki i staje się właścicielką jego majątku. Héctor trafia do szpitala psychiatrycznego. Komisarz Linares znajduje w posiadłości Rubí zwłoki Franka. Cristina dowiaduje się od Chuspy, że autorką planu napaści na dom Maribel była Rubí.

Rubí jest gotowa wyjść z cienia po publikacji książki przedstawiającej jej prawdziwą historię. Przechodzi operację twarzy, aby zmazać z twarzy blizny, ślady przemocy, której doświadczyła u boku męża. Elegancko ubrana wsiada do samolotu. Odtąd znów zamierza być panią swojego życia. Koniec.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.