fot. Televisa

Rubí poleca adwokatowi zająć się formalnościami związanymi ze spadkiem po mężu. Nie wie, że przed śmiercią Héctor zmienił oświadczenie woli i niczego jej nie zapisał. Maribel przyznaje się do podesłania nagrania, na którym Rubí ją wyśmiewa. Rubí przychodzi na umówione spotkanie w restauracji nieświadoma, że jego organizatorem jest Sadao. Mężczyzna zamierza zmusić ją do wywiązania się z warunków kontraktu. Boris ratuje ją z opresji. Książę Eduardo planuje wyjechać do Hiszpanii razem z Rubí. Alejandro i Maribel spędzają romantyczne chwile w jego mieszkaniu. Maribel skrada mu pocałunek.

Alejandro wypytuje Angelę o Sonię. Ona nie chce mu powiedzieć, gdzie ukryła się jej przyjaciółka. Oświadcza jedynie, że postanowiła samotnie wychować ich dziecko. Cristina dowiaduje się o śmierci Cayetana. Przekazuje smutną wiadomość córce. Chuspa informuje Rubí, że jest poszukiwany przez policję. Grozi wyjawieniem całej prawdy o tym, jak wrobili Cayetana. Lucas uświadamia księcia Eduarda, że Alejandro jest jedynym mężczyzną, którego Rubí naprawdę kocha, a wszyscy inni byli jej zabawkami. Cristina obwinia Rubí o śmierć Cayetana.

Współcześnie. Carla zarzuca Rubí, że doprowadziła do śmierci jedynego mężczyzny, którego kochała Cristina i który był jak ojciec dla Fernandity.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubi


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.