Ana Brenda Contreras w remake’u „Dynastii”

Ana Brenda Contreras zastąpi Nathalie Kelley w drugim sezonie amerykańskiego serialu „Dynastia”.

Meksykańska aktorka kojarzona z telenoweli „Dzikie serce” spełnia swój amerykański sen. Zagra kluczową postać w drugim sezonie produkowanego dla telewizji CW remake’u serialu „Dynastia”.

Ana Brendra Contreras wygrała casting do roli „prawdziwej” Cristal Flores po tym jak w czerwcu Nathalie Kelley (wcielająca się w Cristal w pierwszym sezonie) obwieściła, że nie wróci na plan. Twórcy serialu zmuszeni byli dokonać zmiany w scenariuszu i wprowadzić nową bohaterkę. “Jest jak w telenoweli. Robisz to, co uważasz za właściwe w zależności od sytuacji, w jakieś się znalazłeś” – skomentował Mark Pedowitz, prezes CW.

Dla roli w „Dynastii” aktorka zrezygnowała z dalszego udziału w kontynuacji telenoweli „Por amar sin ley”. Opuściła Meksyk i osiadła w Atlancie, gdzie powstają już zdjęcia do amerykańskiej produkcji. „Przede mną nowe wyzwanie, z którego się cieszę i za które jestem wdzięczna” – wyznała kilka dni temu. O efektach jej pracy przekonamy się po 12 października (data premiery drugiego sezonu „Dynastii” w Stanach Zjednoczonych).Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.