„Rubí” – Odcinek 23: Zły wybór

W 23. odcinku serialu „Rubí”: Rodzina Eduarda nie akceptuje Rubí. Rubí prosi Carlę o wybaczenie. Emisja w środę 31 marca 2021 o godz. 13.55.

Rubí oznajmia Carli, że od początku wiedziała, kim jest. Prosi ją o wybaczenie.

19 lat wcześniej. Maribel wyznaje Jenny, że zakochała się w Alejandrze. On jednak wciąż tęskni za Rubí, chociaż oczekuje dziecka Sonii. Książę Eduardo przedstawia Rubí swojej siostrze. Adela nie kryje niezadowolenia z wyboru brata. Uważa, że Rubí jest karierowiczką i zależy jej wyłącznie na jego ich majątku. Książę uprzedza Rubí, że jego w jego rodzinie obowiązują surowe zasady, którym będzie musiała się podporządkować. Proponuje, aby przez jakiś czas zamieszkała w jego domu na obrzeżach miasta i będą się widywali weekendami. Rubí nie jest zadowolona z takiego traktowania.

Lucas ma pretensje do Borisa, że wtrącił się do rozmowy Sadao z Rubí. Uprzedza służącego, że Rubí nigdy nie zwróci na niego uwagi i zwalnia go. Fernandita cieszy się, gdy widzi, jak plakat z wizerunkiem Rubí znika z tablicy. Rosa nakazuje Arturowi zwolnić Cristinę. Matka Eduarda zapowiada Rubí, że nigdy nie zostanie księżniczką. Jest gotowa wydziedziczyć syna, jeśli sprzeciwi się jej woli. Eduardo jest zły na Rubí, że oczerniła jego rodzinę przed dziennikarzem. Rubí żąda, aby powiedział matce, że się pobiorą, ale on nie chce.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.