„Rubí” – Odcinek 25: Powrót Hectora

W 25. odcinku serialu „Rubí”: Héctor zabija Franka na oczach Carli i Rubí. Emisja w piątek 2 kwietnia 2021 o godz. 13.55.

Rubí nie chce puścić Carli. Frank sięga po broń i mierzy do Rubí. Pojawia się Héctor i strzela do Franka. Mężczyzna umiera na oczach żony. Héctor jest wściekły na Rubí, że wpuściła Carlę do jego domu. Nakazuje Borisowi zająć się nią. Boris podaje Carli środek usypiający i związuje. Rubí próbuje uciec razem z Carlą, ale Héctor odkrywa jej plany.

19 lat wcześniej. Maribel zwołuje konferencję prasową z udziałem osób niepełnosprawnych. Alejandro składa jej gratulacje. Queca robi im zdjęcia telefonem i pyta, kiedy planują się pobrać. Maribel przypomina dziennikarce, że zebrali się, aby rozmawiać o ważniejszych sprawach, czyli o fundacji.

Rubí postanawia przyjąć dom zapisany w spadku przez Hectora. Rosa wyznaje Emmie, że nie zamierza wracać do męża i chce przez jakiś czas cieszyć się wolnością. Maribel wyznaje Alejandrowi, że ponownie spotkanie z Rubí pomogło jej zamknąć pewien etap jej życia. Rubí odwiedza odziedziczony dom. Gdy siada na stołu, Héctor kładzie rękę na jej ramieniu i oświadcza, że już nigdy się nie rozstaną. Ostrzega ją, że jeśli spróbuje go opuścić, Alejandro albo Fernandita zginą.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.