„Rubí” – Odcinek 24: Scena zazdrości

W 24. odcinku serialu „Rubí”: Rubí odkrywa romans Alejandra z Maribel. Emisja w czwartek 1 kwietnia 2021 o godz. 13.55.

Rubí wraca do Meksyku, żeby spotkać się z adwokatem i omówić sprawę spadku po mężu. Mecenas Medina informuje ją, że otrzyma jedynie dom, w którym umarli rodzice Hectora. Maribel spędza noc z Alejandrem. Rubí wyjaśnia Loretowi, że wróciła, ponieważ nie mogła znieść życia z Eduardem i jego rodziną. Arturo wyznaje żonie, że zakochał się w Rosie, ale ona nie odwzajemnia jego uczuć. Rosa nakazuje mu opuścić dom.

Współcześnie. Rubí próbuje wmówić Carli, że przez cały czas się nią interesowała i nigdy o niej nie zapomniała.

19 lat wcześniej. Ángela przekazuje Alejandrowi prośbę Sonii, aby o niej zapomniał i nigdy jej nie szukał. Rubí dowiaduje się od Loreta, że Alejandro nie mógł ułożyć sobie życia, albowiem wciąż ją kocha. Boris prosi Rubí o pracę. Chuspa postanawia odegrać się na Cristinie. Arturo ratuje ją z opresji. Rubí wchodzi do mieszkania Alejandra. Wśród porozrzucanych ubrań rozpoznaje sweter Maribel. Zarzuca Alejandrowi, że sypia z Maribel, po czym zwraca mu klucze i wychodzi. Loreto uważa, że Rubí nie powinna była urządzać sceny Alejandrowi po tym jak sama wiele razy go zdradziła. Uświadamia ją, że sama jest dla siebie wrogiem.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/rubiTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.