Premiera serialu „Berlin” w grudniu w Netfliksie

W grudniu Netflix pokaże ośmioodcinkowy spin-off „Domu z papieru” z udziałem Pedra Alonsa.

Tylko dwie rzeczy mogą rozjaśnić ponury dzień. Pierwszą jest miłość, drugą – kradzież wielkiej fortuny. To one sprawiają, że Berlin przeżywa swoje najlepsze lata – czasy, w których nie wie jeszcze o swojej chorobie i nie dał się uwięzić jak szczur w hiszpańskiej Mennicy. To właśnie wtedy zaczyna przygotowywać jeden ze swoich najbardziej niezwykłych skoków: chce sprawić, by klejnoty warte 44 miliony zniknęły jak za dotknięciem magicznej różdżki. Aby tego dokonać, angażuje do pomocy jeden z trzech gangów, z którymi kiedykolwiek dokonywał napadów.

W obsadzie serialu „Berlin” znaleźli się Michelle Jenner (serial „Izabela, królowa Hiszpanii”), Tristán Ulloa („Kokainowe wybrzeże”), Begoña Vargas („Buntownicy”), Julio Peña Fernández (serial „Bia”), Joel Sánchez i oczywiście Pedro Alonso.

Twórcami serialu są Álex Pina i Esther Martínez Lobato. Spod ich rąk wyszedł także „Domu z papieru”. Oboje pracowali nad scenariuszem do serialu, a Albert Pintó dodatkowo stanął za kamerą wspólnie z Davidem Baroccalem („Sky Rojo”) i Geoffreyem Cowperem („Tercer grado”). Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w październiku ubiegłego roku w Paryżu. Obecnie kontynuowane są w Madrycie.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.