Catherine Fulop i Fernando Carrillo ponownie razem

Po ponad 24 – latach od zagrania głównych ról w “Abigail”, a później także w telenoweli “Pasionaria” (emitowanej przez TVP

Po ponad 24 – latach od zagrania głównych ról w “Abigail”, a później także w telenoweli “Pasionaria” (emitowanej przez TVP pod tytułem “Namiętność”) drogi wenezuelskich aktorów i ex-małżonków spotykają się ponownie. Czy dawna miłość powróci?

Catherine Fulop i Fernando Carrillo, bo o nich mowa zagrają główne role w “La magia del amor”, nowej historii pełnej miłości i namiętności. Co ciekawe, w produkcje zaangażowany będzie również Osvaldo Sabatini, obecny mąż aktorki. Zdjęcia do telenoweli powstają w Miami oraz na Riviera Maya México.

Catherine Fulop i Fernando Carrillo na planie “La magia del amor” / Fot. ¡Hola!

Producentem telenoweli jest Filmedia World Entertainment, dystrybutor kontentu na rynku międzynarodowym, dla którego będzie, to pierwsza produkcja własna.”Dla mnie jest to praca z aktorem, którego bardzo lubię. W tym momencie nie ma między nami goryczy, czy tez nieporozumień. Zawsze mieliśmy dobrą chemię na planie, tak jest też teraz – wyznała Cathy. “Między naszymi bohaterami jest duża chemia i wielka pasja, która poruszy publiczność” – zapewnił Carrillo w wywiadzie dla magazynu ¡Hola!.

Na jednym ze swoich kont społecznościowych Filmedia Wolrd Entertainment zaprezentowało pierwsze zdjęcia z planu nowej telenoweli. Materiały promocyjne cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów, którzy, tak jak przed laty chcą ponownie poczuć siłę uczucia tej niezapomnianej pary.

[tabs tab1=”Zdjęcia z planu”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]Comments

 1. Producentka Rosy Ocampo powoli kompletuje obsadę swojej najnowszej telenoweli pod roboczym tytułem „La sustituta”. Do tej pory jedynymi potwierdzonymi aktorami pozostają David Zepeda („Miłość i przeznaczenie”) oraz Juan Carlos Barreto („Para volver a amar”).

 2. zgadzam się z magdą carillo jest przeciętnym aktorem

 3. Carillo zawsze był bardzo przystojny, ale i tak dla mnie był zawsze nudnym aktorem, bez ekspresji, średnio utalentowany, poprostu przeciętny. Jego telenowele odniosły sukces ponieważ miał dobre partnerki ( Adela N i Thalia)Nie miał tej siły przebicia!! Ogólnie wole Colunge bo jest bardziej utalentowany, chociaż przyznam że teraz wygląda dużo gorzej niż Cariillo!!

 4. Przyznam, że nadal mam do niego słabość po tylu latach wraca więc z chęcią obejrzę tą telenowele.
  Btw zgadzam się on wygląda młodo i jest świetnie zbudowany <3 Nie próbuje się odmłodzić i to mu na dobre wychodzi,u Colungi to już masakra się robi. ;p

 5. proszę fernando carillo powrócił,pamiętam go z marii isabelli i rosalindy całkiem nieźle wygląda,aktorzy jak wino,fernando colunga i eduardo yanez moim zdaniem też wyglądają świetnie

 6. hm… nie przepadam za telkami w których główni bohaterowie są ok 50-tki ale dla Carillo może zrobię wyjątek i obejrzę chociaż kilka odcinków ;D

 7. Racja, Carrillo wygląda o wiele lepiej od Fernando.

 8. To prawda, Carrillo świetnie się trzyma.

 9. Fernandoi Carrillo to świetny aktor a do tego bardzo przystojny o wiele bardziej od swojego rówieśnika Colungi. Przede wszystkim Carrillo bardzo młodo wygląda jak na swoje 46 lat i ma świetne ciało i nie jest przy tym sztuczny tak jak Colunga który ma na gębie dużo botoksu a i tak wygląda staro i ma dużo zmarszczek. A Fernando Carrillo wygląda młodo, naturalnie i ma super ciało zwłaszcza ten kaloryfer na brzuchu. Dobrze, że po latach wrócił doi telenoweli i zagra w niej główną rolę bo nadaje się tylko do głównych ról bo ma wygląd amanta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.