„Miłość na zakręcie” – Odcinek 43: Koniec miłości

W 43. odcinku telenoweli „Miłość na zakręcie”: Tania oświascza Martínowi, że już go nie kocha Emisja 14 lipca 2017 o godz. 15:50 w iTVN .

Martín spotyka się ponownie z Andreą, która przekazuje mu pamiętniki jego zmarłej żony, by mógł kontynuować swoje śledztwo. Diego cieszy się z możliwości poznania historii swojej matki. Víctor donosi Morettiemu o spotkaniu Martína i Diega z Andreą. Ten rozkazuje mu zabić kobietę. Víctor zaczaja się na nią i dusi na śmierć. Martín odwiedza Tanię. Ona traktuje go chłodno i z dystansem. Postanawia spełnić warunek postawiony przez Morettiego i powiedzieć Martínowi, że nigdy go nie kochała. Víctor przypadkiem dowiaduje się, że Moretti cierpi na nieuleczalną chorobę. Moretti obiecuje jemu i Linie, że uwzględni ich w swoim testamencie, jeśli do końca jego życia będą wobec niego lojalni. Lucía i Francisco spotykają Emę i Diega. Francisco zaprasza chłopaka na kolację.

Materiały novela.pl / Fot. Telefe

„Miłość na zakręcie” (Taxxi, amores cruzados), telenowela, Argentyna 2013; Reżyseria: Martín Kweller, Występują: Gabriel Corrado, Catherine Fulop, Jorge Maralle, Nicolás Riera, Rochi Igarzábal, Micaela Vázquez, Maite Zumelzú, Jorge D’Elía i inni;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.