Bez zmian

Wbrew pojawiającym się coraz częściej plotkom, “La Tempestad” nie spadnie na późniejszą godzinę. Głos w sprawie zabrał sam producent, Salvador

Wbrew pojawiającym się coraz częściej plotkom, “La Tempestad” nie spadnie na późniejszą godzinę.

Głos w sprawie zabrał sam producent, Salvador Mejía Alejandre, który zapewnił, że jest zadowolony z sukcesu, jaki telenowela odnosi.

…sprzedaje się. upierałem się, żeby były dwie przerwy reklamowe, są 3 i cały czas reklamowy już jest wyprzedany na zaś. To chyba o czymś świadczy, prawda? – wypowiedział się producent w programie Shanik Bermana.

Fani telenoweli mogą odetchnąć, będą mogli oglądać swój hit nadal o godzinie 21.25 na Canal de las Estrellas.Comments

  1. Szkoda, że nie “spadła”, bo ta tela jest tak nudna i infantylna, że szok. Nie da sie tego oglądać. Co z tego, że 3 pasma reklam są wyprzedane? One są wyprzedane jeszcze przed emisją. Oglądalność LT jest strasznie niska. Trzecie miejsce w rankingu dla tej godziny to porażka! Poprzednie tele z tego pasma AdP czy AV miały o ponad 5 punktów lepsze rankingi niż to badziewie! To chyba coś znaczy! Jak widać sam Levy nie wystarczy do sukcesu!

  2. cieszę się że la tempestad będzie emitowane nadal w swoim paśmie, mam nadzieję że wkrótce tą telenowelę zobaczymy w polsce

  3. JEDEN PODSTAWOWY BŁĄD ŻE NIE MA TAM SYLVI NAVARRO

  4. Głównym mankamentem tej telenoweli są koszmarnie infantylne dialogi. Wiem, że to nie są wprawdzie produkcje wysokich lotów ale w innych tego typu serialach scenarzyści o wiele lepiej się starają. A w LT wyznania miłości protagonistów są na poziomie dzieci z przedszkola. DNO. Obecnie jest wiele innych telenowel wartych uwagi i na wiele lepszym poziomie.

  5. To dobrze:)
    Petycja o emisje telenoweli “La Tempestad”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.