„Burza” – Odcinek 118

Damián bije się z Hernánem. Rywal zostaje ogłuszony. Damián obejmuje Marinę i córeczkę. Hernán odzyskuje przytomność, bierze pistolet i nokautuje

Damián bije się z Hernánem. Rywal zostaje ogłuszony. Damián obejmuje Marinę i córeczkę. Hernán odzyskuje przytomność, bierze pistolet i nokautuje kapitana. Marina błaga, by ich nie zabijał. Przypomina mu, że jest jego żoną. Damián informuje ich, że ich sędzią był przyjaciel José, który nie zalegalizował ślubu. Valentín dzwoni do Magdaleny i prosi ją o spotkanie. Dziewczyna prosi o czas. Rebeca radzi jej, by nie rezygnowała z miłości. Siostra informuje Beatríz, że Damián pojechał na ratunek Marinie. W domku pojawia się Robles, by zatrzymać Hernána. Przed zabraniem mężczyzna zapowiada Marinie, że nigdy się od niego nie uwolni.

Abigail nie przestaje osaczać Lázara. Rosario każe dziewczynie namówić syna do pozostania w miasteczku. Fulgencio zapowiada Rosario, że nie pozwoli zniszczyć jej małżeństwa Lázara i Jazmín. Zarzuca jej, że oczernia synowa w oczach innych. Uprzedza, że pewnego dnia Lázaro pozna prawdę i wówczas straci syna. Beatríz jest szczęśliwa, widząc córkę i wnuczkę. Hernán przypomina Roblesowi, że jest jego świadkiem koronnym. Policjant uzmysławia mu, że ich umowa przestała obowiązywać, kiedy porwał Marinę i próbował zmusić ją do małżeństwa. Robles jedzie do Fulgencia. Chce wiedzieć, jaki jest jego udział w handlu żywym towarem. Burmistrza zaprzecza jakimkolwiek zarzutom i kończy rozmowę.

Fulgencio orientuje się, że Delfina zmieniła swój testament. W nowej sytuacji musi przełożyć plan pozbycia się żony. Delfina informuje męża, że rozmawiała z Damiánem i zdemaskowała Esthercitę. Jest przekonana, że Fulgencio był wspólnikiem córki. Damián obiecuje Marinie, że udowodni jej, że nigdy jej nie okłamał. Kapitan prosi Esthercitę, by w obecności ludzi potwierdziła mu, że jest w ciąży. Kiedy dziewczyna zapewnia, że tak właśnie jest, mąż pokazuje wszystkim jej sztuczny brzuch. Esthercita zapowiada, że pożałuje tego, że ośmieszył ją przed całym miasteczkiem. Valentín przychodzi do Magdaleny. Wyznaje jej miłość i prosi o szansę. Marina przeprasza ukochanego, że w niego zwątpiła.

Emisja 24 lutego o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.