„Burza” – Odcinek 120

Hernán dostaje ataku histerii w klinice psychiatrycznej. Marina zawiadamia Magdalenę o śmierci Beatríz. Valentín pociesza dziewczynę. Damián wspiera Marinę w

Hernán dostaje ataku histerii w klinice psychiatrycznej. Marina zawiadamia Magdalenę o śmierci Beatríz. Valentín pociesza dziewczynę. Damián wspiera Marinę w trudnych chwilach. Esthercita żali się kuzynce, że całe miasto jej nienawidzi. Magdalena przekazuje smutne wieści Mercedes. Kobieta chce pożegnać się z przyjaciółką i być przy Marinie. Claudio obiecuje porozmawiać z lekarzem.

Hernán przeprasza lekarza prowadzącego za poranną furię. Zapewnia, że już czuje się lepiej i prosi o pozwolenie na widzenie z narzeczoną. Delfina zaczyna martwić się o córkę. Úrsula jedzie do kliniki. Esthercita bierze leki i popija je alkoholem. Goła Abigail zaskakuje Lázara pod prysznicem. Chłopak odpycha ją i zapowiada, że nie zamierza popełniać tego samego błędu dwa razy. Robles informuje Delfinę i Fulgencia, że Úrsula zabiła Zully. Kochanka pyta Hernána, czy naprawdę pragnie zacząć z nią życie od nowa. Mężczyzna potwierdza. Úrsula mówi mu, że policja odkryła, że to ona zabiła Zully, więc nie mogą wrócić do Nuestra Señora del Mar.

Delfina zaskakuje Esthercitę z Michelem. Próbuje zabrać jej dziecko, ale córka popycha ją. Kobieta upada na podłogę i traci przytomność. Esthercita zabiera dziecko na budowę. Marina i Damián biegną za nią. Esthercita oddaje dziecko Marinie. Sama staje na krawędzi. Przeprasza Damiána za wszystko. Wyznaje mu, że Michel jest synem Ernesta Contrerasa i skacze w dół…

Emisja 26 lutego o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.