„Burza” – Odcinek 119

Fulgencio próbuje wmówić Delfinie, że kocha ją i chce, by zaczęli żyć jak prawdziwa rodzina. Claudio wyznaje miłość Mercedes. Kobieta

Fulgencio próbuje wmówić Delfinie, że kocha ją i chce, by zaczęli żyć jak prawdziwa rodzina. Claudio wyznaje miłość Mercedes. Kobieta przyznaje, że ceni go i wiele mu zawdzięcza, ale na ten moment woli skupić się na szczęściu córek. Obiecuje jednak, że kiedy one ułożą sobie życie, pomyśli nad odpowiedzią dla niego. Fulgencio informuje Esthercitę, że Delfina zapisała majątek Michelowi. Radzi jej, by przekonała matkę, że żałuje swojego zachowania i naprawiła ich relacje. Szczęśliwa córka zauważa, że jako matka małego ma prawo do pieniędzy. Ojciec uświadamia jej, że prawnym opiekunem dziecka jest Damián.

Úrsula grozi Hernánowi, by nie chciał jej ciągnąć w dół za sobą. Uprzedza go, że ma dowody, które załatwią mu karę śmierci. Kochanek zapewnia ją, że nie ma takiego zamiaru. Mówi, że żałuje swojego zachowania i daje słowo, że jak wyjdzie z więzienia, ożeni się z nią. Prosi tylko, by przekazała Fulgencio, że liczy na jego pomoc. W innym wypadku dołączy do niego. Federalni aresztują Larę i Valdivię. Dr San Miguel przekazuje Rebece, że nadszedł czas pożegnania się z Beatríz. Już nic nie są w stanie dla niej zrobić. Hernán zostaje skazany na dożywocie w klinice psychiatrycznej.

Lázaro zgadza się wyjechać do Veracruz z Abigail. Úrsula przekazuje wujowi wiadomość od Hernána. Burmistrz nie ma zamiaru pomagać byłemu wspólnikowi. Fulgencio grozi Larze i Valdivii, że jeśli pisną choć słówko na temat jego przestępczej działalności, zabije ich rodziny. Lázaro kłóci się z matką. Zarzuca jej spiskowanie przeciw niemu i Jazmín. Oświadcza jej, że ma dość życia pod jednym dachem z kimś, kto go krzywdzi i postanowił wyjechać z miasteczka. Beatríz umiera. Damián obiecuje, że będzie dbał o Marinę i Rebecę.

Emisja 25 lutego o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.