„Burza” – Odcinek 122

Fulgencio wyznaje Mercedes, że zabił Michela, bo nie mógł pozwolić, żeby była z innym, a także dlatego, że Fabré odkrył

Fulgencio wyznaje Mercedes, że zabił Michela, bo nie mógł pozwolić, żeby była z innym, a także dlatego, że Fabré odkrył jego działalność przestępczą. Kobieta przyznaje, że podejrzewała go to, ale nigdy nie miała wystarczających dowodów. Mężczyzna żegna się z nią i obiecuje, że więcej nie będzie jej niepokoił. Hernán napada na Lázara. Fulgencio biegnie synowi na ratunek. Próbuje zabrać byłemu wspólnikowi broń. W trakcie szamotaniny pistolet strzela i rani Lázara. Fulgencio usiłuje udusić Hernána, ale ten strzela do niego, ciężko go raniąc. Burmistrz przeprasza syna, że nie był dobrym ojcem. Lázaro również prosi ojca o wybaczenie. Szczęśliwy Fulgencio umiera.

Ojciec Tomás radzi Jazmín, by pogodziła się z mężem, teraz, kiedy zna już prawdę. Lázaro przekazuje Delfinie, że przed śmiercią Fulgencio przeprosił za całe zło, jakie uczynił ludziom i prosił wszystkich o wybaczenie. Hernán ogłusza Marcelino i porywa Marinę. Jazmín i Lázaro godzą się. Hernán zabiera Marinę do domku. Oznajmia, że zginie razem z nim i będą już razem na zawsze. Marina usiłuje zadzwonić, ale zostaje nakryta przez porywacza. Hernán oblewa całe miejsce benzyną, a następnie podkłada ogień.

Damián przybywa na miejsce pożaru. Marina błaga Hernána, by ją wypuścił. Mężczyzna przeprasza ją za krzywdy, jakie jej wyrządził. Damián dostaje się do środka. Hernán każe mu uszczęśliwić Marinę. Marina i Damián uciekają z płonącego domku. Hernán bierze skrzypce do ręki i zaczyna grać, kiedy domek staje w płomieniach. Mercedes informuje Damiána, że przed śmiercią Fulgencio przyznał się jej do zabicia jego ojca. Rosario prosi syna i jego żonę o wybaczenie. Claudio informuje Damiána, że jest dla niego jak syn i dlatego wszystko mu zapisuje. Marina i Damián stają na ślubnym kobiercu. Koniec.

Emisja 2 marca o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Comment

  1. Czy w tym odcinku pojawi się Alejandro Fernandez?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.