„Burza” – Odcinek 115

W trakcie operacji Mercedes następuje zatrzymanie akcji serca. Magadalena chce wiedzieć, skąd Fulgencio zna Mercedes. Z kolei burmistrz pyta Marinę,

W trakcie operacji Mercedes następuje zatrzymanie akcji serca. Magadalena chce wiedzieć, skąd Fulgencio zna Mercedes. Z kolei burmistrz pyta Marinę, kim jest Claudio. Fulgencio przyznaje się im do wieloletniej miłości niemożliwej do Mercedes i opowiada, jak kobieta przed laty wybrała Michela Fabré. Zrozpaczony Fulgencio błaga Boga, by ratował Mercedes. Lekarz informuje rodzinę, że stan kobiety nadal jest ciężki. Prosi, by zorganizowali zmiany i nigdy nie zostawiali kobiety samej.

Marina mówi Claudio, że na jachcie doszło do konfrontacji Damiána z Hernánem. Prosi, by nie wnikał w szczegóły i pojechał ratować przyjaciela. Dr San Miguel informuje Marinę i Magdalenę, że Mercedes przeszła operacje pozytywnie, ale jej stan nadal jest niepewny. Dodaje, że w razie czego serce kobiety nie podoła kolejnemu zabiegowi. Abigail nadal osacza Lázara, oferując mu przyjaźń. Jazmín widzi męża z kochanką. Candy podsłuchuje, jak Lázaro mówi Abigail, że synek Jazmín może być jego bratem przyrodnim. Candy staje w obronie Jazmín. Zapewnia Lázaro, że to dobra dziewczyna i wielokrotnie udowodniła mu, że go kocha. Na widok Abigail przypomina sobie, że dziewczyna pracowała w Poza Rica i okradała swoich klientów. Stan Damiána stabilizuje się. Kapitan decyduje się nie ujawniać, póki nie wymyśli, jak uratować Marinę i córeczkę. Chce, by Hernán myślał, że nie żyje.

José wyznaje Rebece, że Mercedes znalazła dowody obciążające Hernána i jest przekonany, że to on kazał ją zabić. Kobieta przyznaje się, że fakt, że może go stracić uświadomiło jej, jak bardzo go kocha i pragnie zostać jego żoną. Marina i Magdalena przepraszają Mercedes za to, jak ją traktowały. Widząc Damiána Hernán zmusza Marinę do wyjścia ze szpitala. Lázaro rozwiewa nadzieje Abigail i zapewnia ją, że jego serce tylko do Jazmín. Marina mówi matce, że wyszła za Hernána, a teraz musi z nim zamieszkać, żeby nie zrobił krzywdy jej bliskim. José zawiadamia Rebecę i Damiána, że znaleźli dowody obciążające Saldañę. Uspokaja także przyjaciela, że ślub Mariny jest nieważny. Úrsula uprzedza kochanka, że Fulgencio zdecydowany jest go zabić, a policja jest już w posiadaniu dowodów przeciw niemu. Marina mówi Estherhitcie, że Damián zginął.

Emisja 19 lutego o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.