„Burza” – Odcinek 117

Marina błaga Hernána, by nie robił jej krzywdy. Mężczyzna błaga ją o przebaczenie. Claudio nie może uwierzyć, że Fulgencio kocha

Marina błaga Hernána, by nie robił jej krzywdy. Mężczyzna błaga ją o przebaczenie. Claudio nie może uwierzyć, że Fulgencio kocha Mercedes. Mówi, że gdyby tak było, nie przysparzałby jej tyle cierpienia. Burmistrz zauważa, że rozmówca także kocha Mercedes. Claudio nie zaprzecza. Esthercita mówi ojcu, że matka poznała prawdę o jej ciąży. Błaga go, by przekonał Delfinę, żeby nie mówiła nic Damiánowi. Ojciec odmawia. Ma dość jej kaprysów i oświadcza, że są ważniejsze rzeczy do załatwienia w tym odebranie spadku po Erneście.

Fulgencio każe Nereo wykraść złote monety z sejfu żony i zabić ją. Obiecuje, że będzie mógł zatrzymać łup jako nagroda za wykonanie zadania. Lázaro zarzuca ojcu, że odbił mu żonę. Fulgencio policzkuje go i zapewnia go, że jego żona jest najbardziej uczciwą osobą, z jaką miał do czynienia. Pyta syna, gdzie podziała się cała jego miłość do Jazmín. Nereo zakrada się do domu Fulgencia. Okrada sejf. Nakrywa go Delfina i ogłusza go. Mężczyzna informuje Fulgencia, że nie udało mu się wykonać zadania. Wściekły szef zabija Nereo. Delfina opowiada mężowi o napadzie. Fulgencio wmawia żonie, że przyłapał Nereo wymykającego się i strzelił do niego w obronie własnej.

Magdalena mówi Mercedes, że bardzo ją kocha. Esthercita przychodzi do domu Magdaleny, by zabrać dziecko. Dziewczyna nie pozwala jej zabrać synka i siłą wyrzuca ją z domu. Esthercita poprzysięga zemstę. Esthercita kłóci się z matką. Fulgencio zawiadmia córkę, że majątek Ernesta został skonfiskowany. Dodaje także, że ślub Mariny z Hernánem jest nieważny. Damián pojawia się w domku, gdzie Hernán więzi Marinę. Dziewczyna jest w szoku, widząc go żywego. Hernán atakuje rywala.

Emisja 23 lutego o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.