„Burza” – Odcinek 121

Hernán przebiera się w strój pielęgniarza i ucieka z kliniki. Pod szpitalem czeka już na niego Úrsula. Wszyscy składają Delfinie

Hernán przebiera się w strój pielęgniarza i ucieka z kliniki. Pod szpitalem czeka już na niego Úrsula. Wszyscy składają Delfinie kondolencje z powodu śmierci córki. Rosario pociesza ją, zapewniając, że zrobiła, co mogła, by sprowadzić Esthercitę na dobrą drogę. Delfina, widząc córkę w trumnie, czuje jednak, że zawiodła jako matka. Robles zawiadamia Damiána o ucieczce Hernána ze szpitala. Tymczasem on oświadcza Úrsuli, że wracają do miasteczka, bo musi zabić Damiána. Kiedy tak się stanie, wyjadą na zawsze.

Damián pyta Fulgencia, kto jest ojcem Michela. Burmistrz informuje go, że Ernesto Contreras. Úrsula orientuje się, że kochanek ją oszukał. Zarzuca mu, że dla niego ryzykowała, a on nadal ma obsesję na punkcie Mariny. Hernán wyznaje, że poznali się w nieodpowiednim czasie i dlatego nie mogą być szczęśliwi. Następnie strzela kochance w brzuch. Valentín wyznaje miłość Magdalenie. Dodaje, że pragnie spędzić z nią resztę życia, dlatego przyjął pracę psychologa w przetwórni Damiána i zamierza przeprowadzić się do Nuestra señora del Mar. Na koniec prosi ją o rękę. Szczęśliwa dziewczyna zgadza się zostać jego żoną. Abigail odwiedza Jazmín. Przyznaje się jej, że mąż nigdy nie zdradził jej i opowiada o planie Fulgencia, który miał na celu wyrzucenie go ze szkoły marynarskiej. Radzi dziewczynie, by wybaczyła mężowi i była z nim szczęśliwa.

Rebeca i José decydują się zamieszkać razem. Kobieta informuje go, że wkrótce zostaną rodzicami. Damián oddaje Mercedes akt własności fabryki. Kobieta jest mu dozgonnie wdzięczna i wyznaje, że udziały podzieli na dwie równe części i rozda je córkom. Jazmín oddaje Fulgencio dom i zapowiada, że nigdy więcej nie zobaczy wnuka, bo wie, że to on opłacił Abigail. Burmistrz broni się, że chciał mieć syna blisko przy sobie. Dziewczyna nazywa go egoistą. Lázaro prosi żonę, by pozostała w miasteczku i informuje ją o swoich planach wyjazdowych. Mercedes boi się o życie córki, gdy dowiaduje się, że Hernán nie miał litości nawet dla swojej wspólniczki i kochanki.

Emisja 27 lutego o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.Comments

  1. Mimo wszystko szkoda Esthercity.

    1. No właśnie. Już lepiej jakby zmieniła się na koniec, a nie umarła. :(

  2. jeszcze jeden chyba będzie :)

  3. A to nie jest ostatni odcinek ?

    1. Wersja emitowana w Polsce (international) ma 122, 121 ma tylko meksykańska, bo finał tam jest długi (ok. 1,5 h) – u nas dzielą go na dwa normalne odcinki.

      1. dziękuje za wyjaśnienie :)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.