„Burza” – Odcinek 116

Esthercita jest w szoku na wieść o możliwej śmierci męża. Fulgencio zarzuca córce, że po raz kolejny pokrzyżowała mu plany.

Esthercita jest w szoku na wieść o możliwej śmierci męża. Fulgencio zarzuca córce, że po raz kolejny pokrzyżowała mu plany. Chciał zabić Hernána, ale wówczas ona stanęła mu na drodze. Burmistrz ma nadzieję, że Úrsula nie była osobą, która powiadomiła Hernána o jego i policji planach. Policja pojawia się w domu Hernána. Marcelino informuje ich, że szef siłą zmusił żonę do wyjazdu i opuścił miasto. Mąż zapowiada Marinie, że od tej pory zaczną nowe życie i radzi jej, by zapomniała o rodzinie i przyjaciołach.

Damián jest w szoku gdy znajduje w domu Hernána manekina wyglądającego jak Marina. Fulgencio sądzi, że teraz, gdy Ernesto nie żyje, a Hernán ucieka przed policją, zostanie szefem organizacji. Najpierw jednak postanawia pozbyć się żony. Oferuje Nereo, by został jego człowiekiem. Następnie zleca mu zabicie Delfiny. Úrsula radzi Marcelino, by uważał na to, co mówi przy policji. Radzi mu, by nawet nie wspominał o śmierci Zully.

Matka przyłapuje Esthercitę na wypychaniu brzucha. Zarzuca córce kolejne kłamstwa i manipulacje. Dodaje, że tym razem nie ma zamiaru milczeć i powie o wszystkim Damiánowi. Dziewczyna ostrzega, że jeśli to zrobi, straci córkę na zawsze. Damián błaga Úrsulę, by chociaż jemu powiedziała prawdę, gdzie jest Hernán. Tymczasem on próbuje wziąć Marinę siłą.

Emisja 20 lutego o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

“Burza” (La Tempestad), telenowela, Meksyk 2013; Reżyseria: Mónica Miguel, Eric Morales; Występują: William Levy, Ximena Navarrete, Iván Sánchez, Daniela Romo, César Évora, Laura Carmine, Manuel Ojeda; Strona: www.novela.pl/burza.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.