Piękna kontra bestie | novela.pl

Piękna kontra bestie

novela.pl 14 czerwca 2017 6

Altair Jarabo odlicza dni do rozpoczęcia zdjęć do serialu „La bella y las bestias”, w którym zagra główną rolę. Osvaldo Benavides będzie jej partnerował

Piękna kontra bestie

Połączone siły W Studios i Televisy przyniosły owocny rezultat. Serial „La piloto” z Livią Brito odniósł sukces zarówno w Stanach Zjednoczonych jak i w Meksyku, co zmotywowało obie wytwórnie do kontynuowania współpracy. Ich kolejny projekt nosi tytuł „La bella y las bestias” (tłum. Piękna i bestie). To opowieść o pięknej kobiecie, owładniętej żądzą zemsty na ludziach winnych śmierci jej rodziny. Nawiązanie do tytułu słynnej baśni jest jedynie chwytem marketingowym.

Główną rolę zagra Altair Jarabo („Otchłań namiętności”). Będzie to pierwsza główna rola w karierze 30-letniej aktorki, stojącej zazwyczaj w drugim szeregu obsady i kreującej postacie antagonistyczne. Altair rozpoczęła przygotowania do roli od wejścia na matę. Wymaga tego od niej rola. Jej postać, Isabela, jest Meksykanką, która po powrocie do ojczyzny otwiera własny klub mieszanych sztuk walki. Działalność ma być przykrywką do rozpoczęcia poszukiwań siedmiu mężczyzn i dwóch kobiet, którzy przed laty dokonali egzekucji na jej rodzicach, by wymierzyć im zasłużoną karę. Na drodze do zemsty spotka mężczyznę – w tej roli obsadzony został Osvaldo Benavides („Za głosem serca”) – który skradnie jej serce.

Reżyserami serialu są Poncho Pineda oraz Rolando Campo. Zdjęcia rozpoczną się 26 czerwca w Meksyku. Producenci przewidują realizację 80 odcinków.

Preparando un nuevo personaje . Divirtiéndome mucho ! ( 💥👊🏼) (💃🏼🦁🦁🦁)

Una publicación compartida de Altair Jarabo (@altairjarabo) el

6 komentarzy »

 1. Helena 17 czerwca 2017 o 06:48 - Reply

  Szkoda ze tak mało nowych meksykańskich telenowel jest w polskiej tv !!!

 2. ucieszona 16 czerwca 2017 o 20:19 - Reply

  Super, od dawna czekałam, aż Altair dostanie główną rolę! I zawsze dziwiłam się, że to jeszcze nie nastąpiło! :)

 3. rosasc 15 czerwca 2017 o 18:36 - Reply

  Ja tez jestem zadowolona, że dali szanse tym aktorom. Telenowela może być ciekawa :)

 4. Edi 15 czerwca 2017 o 11:00 - Reply

  A ja się cieszę, że w końcu ktoś nowy dostanie swoją szansę. Maite i Angelique wszędzie pełno, tymczasem jest mnóstwo utalentowanych aktorek, które zasługują przynajmniej na to, żeby dać im szansę :)

  • rosso 15 czerwca 2017 o 13:01 - Reply

   Dobrze że Altair zagra główną rolę natomiast co do Maite to chętnie widziałbym ją jako główny czarny charakter tego serialu.

 5. izulka 14 czerwca 2017 o 23:13 - Reply

  Nie przepadam za głównymi aktorami! Zamiast Altiar chciałabym Maite Perroni lub Angelique Boyer a zamiast Osvaldo chciałabym Ivana Sancheza! Telenowela może być fajna :)

Komentarze »


X