„Twoja na zawsze” – Odcinek 75: Krzywoprzysięstwo

W 75. odcinku telenoweli „Twoja na zawsze”: Iran składa przed sądem fałszywe wyjaśnienia. Emisja 28 czerwca 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Pierwsze wyjaśnienia Iran złożone przed sądem i ławą przysięgłych wprawiają w osłupienie Diega i Rodriga. Kobieta ośmiela się wysunąć tezę, że bracia wykorzystali jej miłość, żeby spełnić swoje seksualne popędy. Opowiada także inne zmyślone historie, w których przedstawia siebie jako ofiarę.

Raquela ulega szantażom Eufrasii i kupuje jej milczenie, albowiem zależy jej na ratowaniu małżeństwa Davida i Roxany. Chce w ten sposób utrudnić chłopakowi związanie się z Olvido. Rufina domyśla się, że Eufrasia trzyma stronę Iran i życzy jej wygranej rozprawy, żeby wspólnie mogły dokuczyć Olvido. Podobnego zdania jest Raquela, której przyda się każdy sprzymierzeniec w wojnie wytoczonej kwiaciarce. Chayo zwierza się ojcu. Wyznaje, że chciałaby, aby po jej śmierci Chuy związał się z inną kobietą taką jak Vanessa i był z nią szczęśliwy.

Sędzia przerywa rozprawę. Na sali panuje poruszenie wywołane „występem” Iran. Rywalizacja pomiędzy Davidem a Diegiem zaostrza się.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów TV Azteca

„Twoja na zawsze” (Siempre tuya Acapulco), telenowela, Meksyk 2014; Reżyseria: Eduardo Ripari; Występują: Melissa Barrera, Daniel Elbittar, Cecilia Ponce, Carlos Millet, Esmeralda Ugalde, Erick Chapa, Leticia Huijara, Gabriela Roel, Aura Cristina Geithner i inni; Strona: www.twojanazawsze.novela.pl

[tabs tab1=”Twoja na zawsze – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.