„Maria z przedmieścia” – Odcinek 89: Soraya porywa Maríę

W 89. odcinku telenoweli „Maria z przedmieścia”: Soraya przebiera się za pielęgniarkę, żeby porwać Maríę. Emisja 15 stycznia 2019 o godz. 16.00 w Czwórce.

Luis Fernando zabiera Maríę i chorą Perlitę do swojego gabinetu. María przypomina sobie, że w przeszłości Luis Fernando ją wykorzystał, a następnie zdradził i ożenił się z Sorayą. Uznaje, że jest niegodziwcem i przy pierwszej okazji ucieka ze szpitala. Soraya wyjawia Gonzalowi, że María straciła pamięć. María wskazuje Danielowi, do którego szpitala zawiozła Perlitę. Wyjaśnia, że uciekła stamtąd, gdyż spotkała złego człowieka. Daniel przyjeżdża po córkę. Luis Fernando zwraca się do niego z pretensjami, że ukrywa przed nim Maríę. Luna przerywa im rozmowę. Danielowi udaje się dowiedzieć jedynie, że jak naprawdę ma na imię jego podopieczna.

Daniel odkrywa, że Cecilia usiłowała otruć jego córkę, żeby zrzucić winę na Maríę. Postanawia przepędzić ją z domu. Aldo podejmuje decyzję o opuszczeniu Meksyku. Nie może pogodzić się z myślą, że Tita nie wybaczyła mu, że nie złożył zeznań przeciwko Sorai. Caridad najmuje się do pracy w domu Ordoñezów. Kiedy spotyka w nim Maríę, natychmiast zasypuje ją opowieścią o jej przeszłości. Wyjawia jej, że urodziła syna, którego powierzyła pod opiekę Agripinie. María natychmiast udaje się do szpitala, w którym przebywa chora kobieta. Błaga ją, żeby walczyła o życie dla dobra Tita.

Luis Fernando próbuje zbliżyć się do Maríi, aby wyjaśnić jej, że są małżeństwem. Kiedy pojawia się Daniel, odsyła Maríę z Nandem do bufetu. Nando zostawia Maríę na chwilę samą, żeby skorzystać z łazienki. W tym momencie Soraya, przebrana za pielęgniarkę, zaczepia Maríę i zwodzi historyjką o Ticie, żeby ją porwać.

Materiały novela.pl

„Maria z przedmieścia” (María la del barrio), telenowela, Meksyk, 1995; Reżyseria: Beatriz Sheridan, Marta Luna; Występują: Thalía, Fernando Colunga, Itatí Cantoral, Héctor Soberón, Ricardo Blume, Irán Eory, Osvaldo Benavides, Ludwika Paleta i inni; Strona: www.novela.pl/maria-z-przedmiescia.

[tabs tab1=”Maria z przedmieścia – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.