Ana Lucía (Angelique Boyer) wspomina pocałunek z Santiagiem (Sebastián Rulli).

Meksykańska telenowela “Trzy razy Ana” emitowana jest w dni powszednie w Czwórce (TV4).

[tabs tab1=”Wideo”]
[tab id=1][/tab]
[/tabs]


9 KOMENTARZE

 1. zgadzam się Angelique jako Ana Lucia wygląda najlepiej, naturalny makijaż i spontaniczny charakter:) co do Santiago jak zwykle świetnie gra:) mają tą magie między sobą

 2. ola
  Mi się podoba ,że to nie jest miłość od pierwszego wierzenia. Zwykle bohaterowie zakochują się sobie od pierwszego spotkania , a tu jest inaczej. Mi się też wydaję ,że Marcelo nie mógł być do końca zły ponieważ teraz nie był taki dobry . Szybko odnalazł A Luca i przyjaźni się z Romiro , a on jest dobry .Jak by był zły to mógł by udawać ,że ją szuka. Wydaje mi się ,że utrata pamięci aż tak bardzo nie zmienia człowieka . Ja też lubię Santaga jest typowym głównym bohaterem .Też mi się podoba te jego zagubienie . Jestem ciekawa jaki będzie jak odzyska pamieć .Jednak nie chce czytać co będzie dalej .Lepiej się ogląda jak się mniej wie .

 3. rosasc,
  rzeczywiście miała trochę ciemniejszy odcień, ale w rudościach jest jej bardzo do twarzy.
  Podoba mi się styl Any Lucii, te loki, stroje. I sama postać jest taka wesoła, pogodna. Fajnie zachowuje się przy Santiagu, bo trochę go prowokuje zachowaniem, flirtuje z nim i mi się to podoba, bo jest pewna siebie. Podoba mi się ten wątek między protami, bo mimo że wygląda na miłość od pierwszego wejrzenia to tak nie jest. Santiago jest zafascynowany ALucią, bo tak naprawdę zna jej siostrę, czego nie pamięta. Pamięta tylko twarz i to szczęście przy jej boku. Tylko czy to szczęście z ALeticią długo trwało? Nie chciałabym aby Marcelo był tym zły, który mógłby skrzywdzić ALucię. Wolę zagubionego Santiaga. Ale chyba Marcelo nie mógł być bardzo zły, bo utrata pamięci zmieniłaby kompletnie jego osobowość? Może jako Marcelo robił jedynie brudne interesy, był twardym biznesmenem, który podchodził do życia przedmiotowo? też mnie ciekawi Marcelo, ale Santiaga też lubię.

  • Marcelo będzie przez wielu postrzegany jako ten najgorszy z najgorszych, nawet przez ALucię, lecz na końcu nagle stanie się wzorem cnót XD

 4. Ja tez najbardziej lubię Ana Lucia i według mnie najlepiej wygląda. W Otchani namiętności chyba mIana toche inny odcień rudych włosów. W tej telenoweli jest dużo tajemnic, dlatego mi się podoba. Mnie najbardziej zastanawia jaki był Marcelo.

 5. Mi podoba się w tych rudych włosach. W blondzie również ale jednak w tych rudych w 3razy Ana i w Otchłani namiętności najpiękniej wyglądała.

  Nie byłam przekonana czy zacząć oglądać “3 razy Ana”, bo nadal czuję się zawiedziona zdjęciem z anteny Drogi do szczęścia, ale zaczyna mi się podobać ten serial. Nawet podoba mi się duet Sebastiana i Angelique, mimo że cały czas grają razem i byłam nimi zmęczona, ale przestało mi to przeszkadzać.
  Każda z sióstr jest ciekawą postacią i interesująco zapowiada się ta historia. Na razie moją ulubioną jest Ana Lucia. Podoba mi się jej wątek z Santiagiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.