Soraya i Pablo przekonują Pancha, żeby pokrył kaucję za wolność Evy. Pablo natychmiast przekazuje czek sędziemu. Andy wypytuje Monteverdów o zawartość nagrania Mogollonów. Dyrektor więzienia zawiadamia Evę, że wpłacono kaucję za jej wolność. Celia jest smutna z powodu odejścia Evy. Adriana dziękuje Sorai za jej wielką pomoc. Kobieta proponuje Evie kąt w swoim domu. Evencio upija się i naskakuje na Armanda. Nazywa go mordercą.

Andy zakrada się do domu Mogollonów i wykrada nagranie kompromitujące Monteverdów, a następnie przekazuje jej Robertowi. Pancho odkrywa kradzież i posądza o nią Bobby’ego. Eva żegna się z zaprzyjaźnionymi więźniarkami, po czym opuszcza więzienie i wita się z rodziną oraz z Pablem. Bobby jest wściekły na Pancha za kradzież płyty. Cynthia i Robert oglądają zawartość nośnika. Andy dowiaduje się o uwolnieniu Evy.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.