Juan Cousteau wiedzie dość spokoje życie. Jest żonaty, ma piątkę dzieci i stałą pracę. Od pięciu lat jest dyrygentem znanej orkiestry. Jego świat zaczyna kruszyć się na kawałki, gdy żona Ingrid prosi, żeby dał jej czas na „odnalezienie samej siebie i poznania, kim jest”. Co gorsza, i częściowo także przez małżeński kryzys, traci pracę. Félix, jego najlepszy przyjaciel i prezes firmy fonograficznej, przychodzi mu z pomocą: proponuje mu stanowisko w swojej firmie oraz użycza mieszkania.

I tak Juan poznaje Aurorę, sąsiadkę zza ściany. Aurora jest fryzjerką i prowadzi własny zakład w budynku, w którym oboje mieszkają. Zauroczenie między parą sąsiadów jest niemal natychmiastowe, a przypadkowe spotkania na korytarzu i na schodach pomagają im poznać się jeszcze bliżej. W ten sposób, w niedługim czasie, Juan odkrywa, że Aurora jest kochanką jego najlepszego przyjaciela. Choć kobieta oczekuje od Felixa czegoś więcej, niż przelotnego romansu, on nie zamierza się rozwieść. Separacja z żoną oznaczałaby koniec jego kariery, albowiem firma, którą zarządza należy do Michelle.

Juan ma także inne motywy do zmartwień: te związane z piątką dorastających dzieci, od najmłodszej 5-letniej, do najstarszej, 20-latki; te z awanturniczą żoną, a do tego dokłada się napięta relacja z egoistycznym bratem, Denise, i ojcem, Lautaro, który właśnie zaakceptował swoją homoseksualność. Życie Aurory także nie będzie usłane różami. Jej romans z Felixem stanie się kłopotliwy, a do tego przyjdzie jej pośredniczyć w sporach między wiecznie uskarżającą się matką, Rositą, i ojcem cwaniaczkiem, Orlando.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Promo 1″ tab4=”Promo 2″]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Argentyna, 2013
LICZBA ODCINKÓW: w produkcji

SCENARIUSZ: Marta Betoldi, Daniel Cúparo, Lily Ann Martin, Mario Segade
REŻYSERIA: Rodolfo Antúnez, Claudio Ferrari
PRODUCENT: Adrián González

OBSADA: Natalia Oreiro (Aurora), Adrián Suar (Juan), Muriel Santa Ana (Ingrid), Arturo Puig (Lautaro), Claudia Fontán (Michelle), Juan Minujín (Félix), Lali Esposito (Daniela), Eugenia Suárez (Julieta), Ana María Picchio (Rosita) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Coti – Solamente vos
[/tab]

[tab id=2]


[/tab]
[tab id=3]
[/tab]
[tab id=4]
[/tab]
[/tabs]


12 KOMENTARZE

  1. Luna, ma wejść chyba w przyszły poniedziałek tj. 21 stycznia o 21:30 (czasu argentyńskiego), czyli u nas hmm… 4 godziny do przodu. Ja też mam nadzieje oglądać tą telke :))

  2. Kiedy serial wchodzi na anteny el trece ?, Na pewno obejrzę go w oryginale na ich stronie. Para protagonistów wydaje się całkiem dobrana .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.