O profeta

Dokonywanie ważnych wyborów jest trudne dla każdego człowieka, nawet dla kogoś, kto ma moc przewidywania przyszłości. Marcos (Thiago Fragoso) od dziecka

Dokonywanie ważnych wyborów jest trudne dla każdego człowieka, nawet dla kogoś, kto ma moc przewidywania przyszłości.

Marcos (Thiago Fragoso) od dziecka różnił się od swoich rówieśników, co martwiło jego rodziców, Anę (Vera Holtz) i Jacó (Stênio Garcia). Mężczyzna ma szczególny dar, dzięki któremu potrafi przewidywać przyszłość, ale nie potrafi zapobiec poszczególnym zdarzeniom. Gdy dorasta, nie jest w stanie uratować swojego młodszego brata, Lucasa (Henrique Ramiro) przed śmiercią. Dręczony poczuciem winy postanawia wyjechać do São Paulo i zamieszkać ze swoją siostrą Ester (Vera Zimmermann) i nadać swojemu życiu nowy bieg. Nie przewidział jednak, jak wielkie zmiany go czekają.

Po przyjeździe do São Paulo, Marcos spotyka Sônię (Paola Oliveira), piękną i uczciwą dziewczynę, która pracuje w fabryce kryształów. Mimo przypadkowego spotkania, Marcos czuje, że to kobieta jego życia. Mężczyzna nie wie jednak, że jego wybranka jest narzeczoną jego kuzyna, Camila (Malvino Salvador). Aby zapomnieć o nieszczęśliwej miłości, chłopak wiążę się z Ruth (Carol Castro), dziewczyną równie piękną, co próżną i fałszywą.

W swoim nowym życiu Marcos spotka się z obłudą ambitnych ludzi, którzy widzą w nim szansę łatwego zarobku, ale to od niego będzie zależało, jak wykorzysta swój dar. Czy zdecyduje się podążyć łatwą drogą, czy jednak postanowi się wysilić i odkryć swoją prawdziwą misję?

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2006/2007
LICZBA ODCINKÓW: 110 (Eksport); 178 (Brazylia)

SCENARIUSZ: Duca Rachid i Thelma Guedes 
NADZÓR TEKSTU: Walcyr Carrasco

REŻYSERIA: Roberto Talma
PRODUKCJA: Mário Márcio Bandarra

OBSADA: Thiago Fragoso (Marcos); Paola Oliveira (Sônia); Dalton Vigh (Clóvis); Carol Castro (Ruth); Fernanda Souza (Carola); Samara Felippo (Wanda); Rodrigo Phavanello (Arnaldo); Nívea Maria (Lia); Paula Burlamaqui (Teresa); Rodrigo Faro (Tainha); Malvino Salvador (Camilo) i inni.

TEMAT PRZEWODNI: Ivo Pessoa – Além do Olhar

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]


Comments

  1. do noveli:
    proszę o zamieszczenie telenowel:miłość jak tequila i diabeł wie lepiej,dziwne że w zestawieniu telek nie ma takich hitów

  2. Interesujący scenariusz. Mam nadzieję, że jakaś polska stacja skusi się na emisję.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.