Kobieta ze stali

Tytuł oryginalny: Soy tu dueña Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2010 Liczba odcinków: 142 Data premiery: 19 kwietnia 2010 (świat),

Tytuł oryginalny: Soy tu dueña
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2010
Liczba odcinków: 142
Data premiery: 19 kwietnia 2010 (świat), 13 września 2010 (Polska)

Scenariusz: Inés Rodena, Kary Fajer
Reżyseria: Salvador Garcini
Producent: Nicandro Díaz González
Obsada: Lucero, Fernando Colunga, Gabriela Spanic, Sergio Goyri, David Zepeda, Jacqueline Andere, Silvia Pinal, Ana Martín, Eduardo Capetillo, Julio Alemán i inni

Temat przewodni: Lucero & Joan Sebastian – Golondrinas viajeras

Życie uśmiecha się do Valentiny. Kobieta ma wszystko: urodę, fortunę odziedziczoną po rodzicach, karierę i mężczyznę, którego kocha. Mieszka w luksusowej posiadłości w mieście Meksyk razem z ciotką Isabel, starą nianią Benitą i zazdrosną kuzynką Ivaną. Valentina myśli, że do szczęścia potrzebuje już tylko, mającego się odbyć za kilka dni, ślubu z Alonsem. To marzenie jednak się nie spełni. Alonso i Ivana, od dawna kochankowie, spiskują, jak przejąć pieniądze Valentiny – plan się jednak sypie i Alonso postanawia zniknąć. Valentina nie rozumie, co się dzieje, wie tylko, że została porzucona przed ołtarzem. Od tego dnia staje się zupełnie inną osobą. Z ufnej, pogodnej i delikatnej dziewczyny przeistacza się w zimną, arogancką i nietolerancyjną kobietę, przepełnioną żalem i goryczą.

Valentina rzuca miasto i postanawia zamieszkać na jednym ze swych rancz, Los Cascabeles (Grzechotniki). Wprowadza tam nowe porządki i surową dyscyplinę. Wkrótce staje się najbardziej znienawidzoną dziedziczką w okolicy; wieśniacy, pracujący na polach posiadłości, żyją w ciągłym strachu, a rządca Rosendo, za cichym przyzwoleniem bezlitosnej właścicielki, dopuszcza się coraz większych niegodziwości i okrucieństw.

Sąsiednim ranczem od niedawna zarządza syn jego właściciela, Jose Miguel. Valentina wchodzi z nim w konflikt na temat granicy między posiadłościami. Jest agresywna, a nawet wyzywająca, mimo to Jose Miguel zakochuje się w swej przeciwniczce. Jej uroda go zachwyca, a siła charakteru – imponuje. Mężczyzna postanawia zdobyć ukochaną. Na scenie pojawiają się jednak rywale: Rosendo okaże się zdolny do wszystkiego w imię swej obsesji na punkcie chlebodawczyni; Alonso postanowi odzyskać narzeczoną – a i Ivana nie odpuści w walce o przejęcie majątku Valentiny. Mimo wszystkich przeciwności losu i  knowań złych ludzi Valentina ma szansę na miłość i szczęśliwe życie u boku Jose Miguela, jeśli tylko zrezygnuje ze swej dumy. Ale czy zrezygnuje?

Materiały Zone Romantica

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1]


[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.