Serce bogatego właściciela hacjendy, Álvaro Montellano, zwiera się z zadrości, gdy trafia w jego ręce trafia list zaadresowany do jego żony, Soledad. Mężczyzna podejrzewa żonę, że zdrada go z wojskowym kapralem o imieniu José, a jego córka Alina jest owocem tej niewierności. Obojętny na przysięgi niewinności żony, zamyka ją w odległej hacjendzie w Sierra Escondida i przepełniony nienawiścią oczekuje powrotu córki do domu, aby dopełnić na niej swojej zemsty.

Z dala od bolesnych zdarzeń, Alina przeżywa namiętne chwile z Emilio Valtierra, atrakcyjnym żołnierzem, który odnalazł w niej miłość swojego życia. Przesiąknięta marzeniami Alina powraca na hacjendę, na której czeka na nią ojciec. Ten, pełen goryczy i wściekłości, nakazuje jej wyjechać do Sierra Escondida i zmusza do zamieszkania w jasniki ze starą szamanką, Luba. Przerażona widokiem ojca potwora, obrzucającego ją obelgami i groźbami, przystaje na jego warunki, aby tylko utrzymać matkę przy życiu. Gdy Emilio zjawia się na hacjendzie i wypytuje o ukochaną, Álvaro oświadcza mu, że Alina wyjechała z matką za granicę. Emilio jest rozczarowany i myśli, że przysięga miłości, jaką złożyła mu Alina, była kłamstwem.

Po dwóch latach, Emilio, posępny i zgorzkniały, przypadkowo spotyka Alinę. Skromne ubranie i nowy przydomek dziewczyny, Flor del Campo, sprawiają, że Emilio nie rozpoznaje swojej dawnej ukochanej. Zauważa jednak ich bliskie podobieństwo i dlatego, przepełniony urazą, która wciąż zatruwa go od środka, traktuje ją szorstko i z dystansem. Nie potrafi jednak zaprzeczyć, że czuje się nią zauroczony. Gdy Álvaro wmawia Emilio, że Alina zginęła w wypadku, ten postanawia ożenić się z Flor del Campo. Álvaro zamierza nie dopuścić do szczęśliwego finału ceremonii i ciężko rani pana młodego w trakcie aktu.

Do tego, w kościele pojawia się kobieta o imieniu Thelma, która zapewnia, że jest w ciąży z Emilio i zmusza księdza, żeby udzielił jej ślubu z konającym mężczyzną. Ale Emilio nie umiera, i teraz Alina będzie musiała sprostać intrygom Thelmy, aby odzyskać miłość Emilio, a do tego rozwikłać haniebne kłamstwo, które zniszczyło życie jej matce, a z ojca uczyniła jej największego wroga.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2006
LICZBA ODCINKÓW: 125

SCENARIUSZ: Hilda Morales
REŻYSERIA: José Rendón
PRODUCENT: Juan Osorio

OBSADA: Ludwika Paleta (Alina), Pablo Montero (Emilio), Sergio Goyri (Álvaro), Erika Buenfil (Soledad), Fabiola Campomanes (Thelma), Alejandra Procuna (Mariana), Jorge de Silva (José), Ana Martin (Luba) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Alicia Villarreal – Insensible a ti

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]


7 KOMENTARZE

  1. Piszą nam recenzje fajnych starszych telenowel , a mogliby je pokazać , tylko podsycają w nas złość , że nie emitowane są na naszych kanałach . Polonia 1 tak pisała na facebooku o tym że będzie pasmo telenowel i nic z tego nie wyszło . Puls też się jakoś nie garnie . Od września będzie komediowa , nie lubię takich , Mogliby dać kryminalną lub jakąś starszą , to uparli się na nowe produkcje , a naprawdę starsze telenowele są świetne , chociażby ta opisana wyżej .

  2. Zapowiada się ciekawie, chętnie bym obejrzała. Fajnie jakby na tv4 emitowali nowe telenowele a na tv6 dobre starsze np.: Maria Mercedes, La Usurpadora, Rosalinda, Camaleones, Duelo de Pasiones.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.