Duelo de pasiones

Serce bogatego właściciela hacjendy, Álvaro Montellano, zwiera się z zadrości, gdy trafia w jego ręce trafia list zaadresowany do jego żony,

Serce bogatego właściciela hacjendy, Álvaro Montellano, zwiera się z zadrości, gdy trafia w jego ręce trafia list zaadresowany do jego żony, Soledad. Mężczyzna podejrzewa żonę, że zdrada go z wojskowym kapralem o imieniu José, a jego córka Alina jest owocem tej niewierności. Obojętny na przysięgi niewinności żony, zamyka ją w odległej hacjendzie w Sierra Escondida i przepełniony nienawiścią oczekuje powrotu córki do domu, aby dopełnić na niej swojej zemsty.

Z dala od bolesnych zdarzeń, Alina przeżywa namiętne chwile z Emilio Valtierra, atrakcyjnym żołnierzem, który odnalazł w niej miłość swojego życia. Przesiąknięta marzeniami Alina powraca na hacjendę, na której czeka na nią ojciec. Ten, pełen goryczy i wściekłości, nakazuje jej wyjechać do Sierra Escondida i zmusza do zamieszkania w jasniki ze starą szamanką, Luba. Przerażona widokiem ojca potwora, obrzucającego ją obelgami i groźbami, przystaje na jego warunki, aby tylko utrzymać matkę przy życiu. Gdy Emilio zjawia się na hacjendzie i wypytuje o ukochaną, Álvaro oświadcza mu, że Alina wyjechała z matką za granicę. Emilio jest rozczarowany i myśli, że przysięga miłości, jaką złożyła mu Alina, była kłamstwem.

Po dwóch latach, Emilio, posępny i zgorzkniały, przypadkowo spotyka Alinę. Skromne ubranie i nowy przydomek dziewczyny, Flor del Campo, sprawiają, że Emilio nie rozpoznaje swojej dawnej ukochanej. Zauważa jednak ich bliskie podobieństwo i dlatego, przepełniony urazą, która wciąż zatruwa go od środka, traktuje ją szorstko i z dystansem. Nie potrafi jednak zaprzeczyć, że czuje się nią zauroczony. Gdy Álvaro wmawia Emilio, że Alina zginęła w wypadku, ten postanawia ożenić się z Flor del Campo. Álvaro zamierza nie dopuścić do szczęśliwego finału ceremonii i ciężko rani pana młodego w trakcie aktu.

Do tego, w kościele pojawia się kobieta o imieniu Thelma, która zapewnia, że jest w ciąży z Emilio i zmusza księdza, żeby udzielił jej ślubu z konającym mężczyzną. Ale Emilio nie umiera, i teraz Alina będzie musiała sprostać intrygom Thelmy, aby odzyskać miłość Emilio, a do tego rozwikłać haniebne kłamstwo, które zniszczyło życie jej matce, a z ojca uczyniła jej największego wroga.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2006
LICZBA ODCINKÓW: 125

SCENARIUSZ: Hilda Morales
REŻYSERIA: José Rendón
PRODUCENT: Juan Osorio

OBSADA: Ludwika Paleta (Alina), Pablo Montero (Emilio), Sergio Goyri (Álvaro), Erika Buenfil (Soledad), Fabiola Campomanes (Thelma), Alejandra Procuna (Mariana), Jorge de Silva (José), Ana Martin (Luba) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Alicia Villarreal – Insensible a ti

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Ludwika w głownej roli? Super!

  2. nasza ludwika kochana,podobno miała tu romans z pablo montero

  3. Piszą nam recenzje fajnych starszych telenowel , a mogliby je pokazać , tylko podsycają w nas złość , że nie emitowane są na naszych kanałach . Polonia 1 tak pisała na facebooku o tym że będzie pasmo telenowel i nic z tego nie wyszło . Puls też się jakoś nie garnie . Od września będzie komediowa , nie lubię takich , Mogliby dać kryminalną lub jakąś starszą , to uparli się na nowe produkcje , a naprawdę starsze telenowele są świetne , chociażby ta opisana wyżej .

  4. Historia wydaje sie ciekawa,ale trailer jakis taki dretwy jest.

  5. Zapowiada się ciekawie, chętnie bym obejrzała. Fajnie jakby na tv4 emitowali nowe telenowele a na tv6 dobre starsze np.: Maria Mercedes, La Usurpadora, Rosalinda, Camaleones, Duelo de Pasiones.

  6. jestem załamana na 6 wyemituj zakazane uczucie
    omg szmaty

  7. tu gra Ana Brenda, mogliby wyemitować

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.