Corazón de fuego

Alejandra Vivanco (której prawdziwe nazwisko brzmi Lucía Vásquez), jest doświadczoną panią inżynier, która zrobiła wielką karierę za granicą, gdzie wyemigrowała

Alejandra Vivanco (której prawdziwe nazwisko brzmi Lucía Vásquez), jest doświadczoną panią inżynier, która zrobiła wielką karierę za granicą, gdzie wyemigrowała wraz z rodziną, kiedy była jeszcze dzieckiem.

Po latach wraca do hacjendy Sierra Morena w jednym celu: chce pomścić śmierć swojej matki Emilii i dwóch braci, którzy zginęli z rąk Rosaury Montenegro, i odzyskać ziemie, które słusznie jej się należą. Rosaura jest żoną Honorio Vásqueza, biologicznego ojca Alejandry. Nie wie on, że jego córka Lucía żyje, dlatego błędnie myśli że jego jedyną biologiczną córką jest Sandra, którą ma z Rosaurą. Alejandra ze wszystkich sił pragnie zemsty na Rosaurze, nie jest jednak w stanie przewidzieć, że zakocha się w synu swojego największego wroga, Fernanda, który jest zaręczony z ambitną Valerią, dla której jedynym celem są jego pieniądze.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Czołówka”]

[tab id=1]

KRAJ I ROK PRODUKCJI: Peru, 2011/2012
LICZBA ODCINKÓW: 202

SCENARIUSZ: Midory Betancourt, Eli Cornejo
REŻYSERIA: Aldo Salvini
PRODUCENT: Rodolfo Hoppe

WYSTĘPUJĄ: Natasha Klauss (Alejandra Vivanco), Tiberio Cruz (Fernando Salazar Montenegro), Joaquín de Orbegozo (Teodoro Salazar Montenegro), Sonia Oquendo (Rosaura Montenegro), Tony Dulzaides (Honorio Vásquez), Alessandra Denegri (Valeria Durand de los Heros), Javier Valdés (Juan Pedro), Katia Condos (Norma Salazar Montenegro), Rodrigo Sánchez Patiño (Patricio Vivanco), Vanessa Saba (Cecilia), Julián Legaspi (Vasco Suárez), Aurora Aranda (Norma), Claudia Berninzon (Sandra Salazar Montenegro), Anneliese Fiedler (Marcela Vivanco), Daniela Pflucker (Wendy) i inni

TENAT PRZEWODNI: Jean Paul Strauss y Marcos Llunas – Como no te voy a amar

[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[/tab]

[/tabs]Comments

  1. mogliby to puścić uwielbiam natashkę klauss

  2. Chciałbym aby ta telenowela została wyemitowana w Polsce. Obejrzałbym ją ze względu na Vanessę Sabę, która zachwyciła mnie jako Rebecca we Fiorelli.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.