Trzy lata temu ekipa włoskiej telewizji Rai zainstalowała się w Argentynie, aby nagrać pierwszy sezon serialu „Terra ribelle”. Piękne stroje z epoki, natualne plenery i mieszanka latynoskiej i śródziemnorskiej krwi, połączone ze znakomitym scenariuszem i reżyserią okazały się strzałem w dziesiątkę. Liczący 15 odcinków (2 sezony) serial spodobał się nie tylko publiczności, ale także krytykom. Włoch Aldo Grasso nazwał go „wzorową opowieścią”. My możemy przenieść się o dwa wieku wstecz dzięki stacji AXN White, emitującej serial pod polskim tytułem „Ziemia buntowników”.

Akcja rozgrywa się w Maremmie (Toskania) pod koniec XIX wieku. Lacopo jest synem panicza Achille Vincenzi, Andrea zaś jest pastuchem i osieroconym synem służby. Obydwaj bohaterowie są kowbojami, którzy razem dorastają i rywalizują w zaganianiu i ujeżdżaniu bydła. Mimo to ich charaktery bardzo się różnią: Andrea jest otwarty, pogodny i uczynny, Lacopo – zamknięty w sobie i wycofany. Ich życia zmienia się nie do poznania, gdy stary Vincenzi postanawia wydać swojego syna za młodą arystokratkę z Florencji.

W rolach głównych: Anna Favella, Rodrigo Guirao Díaz, Sabrina Garciarena, Fabrizio Bucci, Iván González, Fabián Mazzei oraz Humberto Zurita. Nowe odcinki w każdy czwartek o godz. 20:10 na kanale AXN White. Dostęp do materiałów wideo pod adresem www.axnwhite.pl/videos/series/collection-rebel-land.

[tabs tab1=”Galeria”][tab id=1]

[/tab][/tabs]


5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.