“Ziemia buntowników” w AXN White

Trzy lata temu ekipa włoskiej telewizji Rai zainstalowała się w Argentynie, aby nagrać pierwszy sezon serialu “Terra ribelle”. Piękne stroje

Trzy lata temu ekipa włoskiej telewizji Rai zainstalowała się w Argentynie, aby nagrać pierwszy sezon serialu “Terra ribelle”. Piękne stroje z epoki, natualne plenery i mieszanka latynoskiej i śródziemnorskiej krwi, połączone ze znakomitym scenariuszem i reżyserią okazały się strzałem w dziesiątkę. Liczący 15 odcinków (2 sezony) serial spodobał się nie tylko publiczności, ale także krytykom. Włoch Aldo Grasso nazwał go “wzorową opowieścią”. My możemy przenieść się o dwa wieku wstecz dzięki stacji AXN White, emitującej serial pod polskim tytułem “Ziemia buntowników”.

Akcja rozgrywa się w Maremmie (Toskania) pod koniec XIX wieku. Lacopo jest synem panicza Achille Vincenzi, Andrea zaś jest pastuchem i osieroconym synem służby. Obydwaj bohaterowie są kowbojami, którzy razem dorastają i rywalizują w zaganianiu i ujeżdżaniu bydła. Mimo to ich charaktery bardzo się różnią: Andrea jest otwarty, pogodny i uczynny, Lacopo – zamknięty w sobie i wycofany. Ich życia zmienia się nie do poznania, gdy stary Vincenzi postanawia wydać swojego syna za młodą arystokratkę z Florencji.

W rolach głównych: Anna Favella, Rodrigo Guirao Díaz, Sabrina Garciarena, Fabrizio Bucci, Iván González, Fabián Mazzei oraz Humberto Zurita. Nowe odcinki w każdy czwartek o godz. 20:10 na kanale AXN White. Dostęp do materiałów wideo pod adresem www.axnwhite.pl/videos/series/collection-rebel-land.

[tabs tab1=”Galeria”][tab id=1]

[/tab][/tabs]


Comments

  1. Czy jest ten kanał na N-ce?

  2. Nie mam tego kanału jednak ani Cinemax gdzie leci film z Natalią Oreiro:(

  3. Fajnie by było, jakby puścili coś w końcu argentyńskiego…o jest tyle fajnych produkcji, a jak zwykle u nas tylko Televisy produkcje lecą…

  4. axn white-wreszcie coś dla bab:)tylko dobrej telenoweli jakiejś brak i mogłaby zostać extra stacją:)

    1. Fajnie jakby zaczęli puszczać telenowele Telemundo i Venevision:)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.