„Z miłości do dziecka” – Odcinek 44: Nieostrożność

W 44. odcinku telenoweli „Z miłości do dziecka”: Gina odkrywa miejsce schadzek Pedra i Eleny. Emisja w piątek 2 kwietnia 2021 o godz. 14.55 w Czwórce.

Elena zgadza się, aby Ester poznała wnuka. Gina zmusza Pedra, żeby dotknął jej brzucha i poczuł, jak ich dziecko się rusza. Pedro wyznaje Agustínowi, że nie poczuł żadnej więzi z synem. Horacio obawia się, że Andrea ponownie padnie ofiarą oszustwa. Modesto próbuje zmusić Rosę, aby do niego wróciła. Gina namawia ją do zdobycia dowodów przeciwko mężowi, żeby mogła go pozwać.

Elena wybiera się do parku na spotkanie z Ester. Gina dowiaduje się o ich tym od Rosy. Jedzie na miejsce i robi zdjęcia Ester bawiącej się z wnukiem. Andrea umawia się z Rafaelem w restauracji. Jest bardzo onieśmielona. Mężczyzna próbuje ją poderwać. Rosa znajduje w domu kilka paszportów Modesta. Wyciąga jeden i robi jego zdjęcie telefonem. Domingo wyłamuje się z diety zalecanej przez lekarza. Samuel przychodzi do warsztatu, aby nagrać wideo z Pedrem. Usiłują nakłonić Rosę do udziału, ale ona odmawia. Pojawia się Gabriela i jest zazdrosna na widok Samuela z Giną.

Pedro i Elena umawiają się na kolejne spotkanie. Rosa zawiadamia o tym Ginę, która postanawia śledzić Pedra. Gdy odkrywa jego kryjówkę, natychmiast przekazuje adres Ernestowi.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Kopiowanie zawartości serwisu lub jej części bez pisemnej zgody właścicieli serwisu jest zabronione.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/z-milosci-do-dzieckaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.