„Na przekór losowi” od 28 grudnia w Novelas+

Meksykańska telenowela „Na przekór losowi” z Mayrín Villanuevą i Marcusem Ornellasem od środy 28 grudnia w Novelas+.

„Na przekór losowi” (Si nos dejan) przedstawia historię Alicii Montiel de Carranza, gospodyni domowej, która przez ostatnie 30 lat żyła w „szczęśliwym” małżeństwie z Sergiem Carranzą, znanym meksykańskim dziennikarzem i gwiazdą telewizyjną, z którym ma trójkę dzieci: Yuri, Gonzala i Mirandę. Jej idealne życie całkowicie się zawali, gdy odkryje, że mąż od lat ją zdradzał z młodszą koleżanką z pracy. Zdradzona i oszukana podejmuje bolesną decyzję o rozwodzie. Na przekór losowi próbuje odbudować życie i dać miłości nową szansę. Na jej drodze pojawia się Martín, dziennikarz – podobnie jak były mąż – który pomoże jej stanąć na nogi i odnaleźć radość życia. Dzięki niemu spełnią się jej porzucone marzenia. Dzięki niemu znów poczuje, jak piękna jest miłość.

W rolach głównych Mayrín Villanueva, Marcus Ornellas, Alexis Ayala, Scarlet Gruber, Gabriela Spanic, Susana Dosamantes i Alex Perea.

Emisja od 28 grudnia od poniedziałku do piątku o godz. 15.00 i 18.40 w Novelas+.Comments

  1. Tak. Po kilku odcinkach jesteśmy zadowoleni. Zupełnie jednak nie rozumiem stacji Novelas+! Człowiek zaczyna oglądać serial, a po kilku odcinkach jest zmiana godzin. Apeluje, aby wróciły powtórki odcinków o godzinie 22:20 – pasowało idealnie, na chwilę relaksu przed snem.

  2. Zapowiada się świetnie :D

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.