„Siła serca” od 5 grudnia w Novelas+

Sprzedana do wielu krajów Ameryki Łacińskiej i Europy telenowela „Siła serca” z Adrianą Fonseca i Ximeną Duque od poniedziałku 5 grudnia w Novelas+.

Licząca 206 odcinków amerykańska telenowela „Siła serca” (Corazón valiente) w końcu doczekała się polskiej premiery. W poniedziałek 5 grudnia stacja Novelas+ wyemituje pierwszy odcinek produkcji, która dotarła do prawiej Ameryki Łacińskiej. W obsadzie plejada aktorów Telemundo: Adriana Fonseca, Ximena Duque, José Luis Reséndez, Aylín Mujica, Fabián Ríos, Sonya Smith, Manuel Landeta, Gabriel Valenzuela i Jon Ecker. Goście w pierwszym odcinku pojawi się Jorge Luis Pila.

Ángela, córka skromnego ochroniarza i Samantha, bogata dziewczyna, którą ten człowiek chronił, nigdy nie zapomniały tego dnia na basenie, który stał się najgorszym koszmarem ich życia. Nagle pojawili się porywacze, którzy chcieli zabrać Samanthę, a ojciec Ángeli w akcie całkowitej odwagi zdołał uratować życie małej dziewczynki, ale nie swoje. Po tym fatalnym wydarzeniu dziewczynki obrały osobne drogi. Po wielu latach Samantha, która jest teraz zuchwałym ochroniarzem, zjawia się w piekarni Ángeli w czasie, gdy przestępcy próbują dokonać kradzieży i razem obezwładniają złodziei. Ponowne spotkanie dawnych przyjaciółek wyznacza początek nowego kierunku w życiu Ángeli, która postanawia porzucić swój biznes, by zostać ochroniarzem jak jej przyjaciółka.

Jaka jest pierwsza misja Ángeli? Ochraniać córkę Juana Marcosa Arroyo. Juan Marcos jest prawnikiem i odnoszącym sukcesy biznesmenem, który poznał Ángelę kilka lat temu, gdy dostarczała ciasto do domu jego rodziców. Ponowne spotkanie z nim ożywia w niej to intensywne przyciąganie, które poczuła, gdy zobaczyła go po raz pierwszy, choć wie, że on jest dla niej zakazany, bo jest żonaty. Natomiast Samantha ma obowiązek chronić mężczyznę, który skradł jej serce, gdy miała zaledwie 15 lat. Jest nim Willy Del Castillo, playboy, który nie pamięta o niej. Choć Samantha nauczyła się odsuwać swoje uczucia na bok, to bliskość z Willy’m ponownie generuje niepewność, która zawsze ją dręczyła, a miłość, którą kiedyś do niego czuła, rodzi się na nowo.

Więcej informacji o telenoweli na stronie www.novela.pl/sila-serca

Materiały Novelas+Comments

  1. Dokładnie bez sensu takie ciągnięcie na siłę. Już oglądać się nie chce. Szkoda że taki serial spieprzyli. Bo chciało się przedłużyć fabułę. Wyszły flaki z olejem.

  2. Tak beznadziejnej fabuły od dawna już nie było. Kto zniesie ponad 200 odcinków tego odmóżdżenia? Absurd goni absurd. Scenariusz chyba pisali na kolanie.

  3. Tyle lat wyczekiwania i w końcu możemy cieszyć się tą telenowelą w Polsce! :D

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.