Novelas+ jeszcze bardziej latino

Latynoskie telenowela „Gdzie jest Frida?”, „Aromat miłości” i „W niewoli przeszłości” premierowo w sierpniu w Novelas+.

W sierpniowej ramówce kanału Novelas+ znajdziemy aż trzy latynoskie premiery: remake głośnej chilijskiej produkcji „Gdzie jest Frida?”, współczesną adaptację klasyka kolumbijskiej telewizji „Aromat miłości” oraz międzynarodowy przebój z Brazylii „W niewoli przeszłości”.

„Gdzie jest Frida?” (Buscando a Frida), premiera 9 sierpnia

Frida jest najstarszą córką multimilionera, inżyniera Abelardo Ponsa oraz Marceli Bribieski, zamożnej pary, która wiedzie z pozoru idealne i szczęśliwe życie. Po zniknięciu Fridy na jaw wychodzą sekrety dotyczące członków rodziny i najbliższych przyjaciół. Kłamstwa, pretensje i historie z przeszłości burzą obraz idealnego i szczęśliwego świata, który okazuje się jedynie iluzją. Podczas poszukiwań Fridy wewnętrzne konflikty powodują rozłam w rodzinie. Krok po kroku wszyscy stają się podejrzanymi i nikt nie spodziewa się, że historia przybierze tak dramatyczny obrót. Okazuje się, że za wszystkimi wydarzeniami stoi ktoś bardzo bliski.

„W niewoli przeszłości” (Avenida Brasil), premiera premiera 23 sierpnia

Fabuła podąża za dramatyczną historią Rity – młodej kobiety, która walczy o odzyskanie części swojego dawnego życia odebranego jej kiedy była małą dziewczynką. To bezwzględna macocha Carminha, która po przypadkowej i przedwczesnej śmierci ojca Rity, wraz z kochankiem pozbywa się dziewczynki, wyrzucając ją na wysypisku śmieci, aby ta nie stała im na drodze wzbogacenia się.

W nowym środowisku, pełnym krzywd i niesprawiedliwości, Rita poznaje chłopca Batatę, który z czasem okaże się jej, nie tylko najlepszym przyjacielem, ale także kimś więcej. Wkrótce Rita zostaje adoptowana i przyjmując nowe imię – Nina przeprowadza się do Argentyny, gdzie wiedzie dostatnie życie. Dzięki nowej rodzinie zdobywa edukację i staje się słynnym szefem kuchni.

Po latach, nierozpoznana i zmotywowana do zemsty, Nina powróci do Brazylii, zdobywając posadę osobistej kucharki rodziny Carminha. Nina jest tak pochłonięta swoim jedynym celem, jakim jest ukaranie tych, którzy ją skrzywdzili, że jej własne szczęście będzie zagrożone. Ostatecznie będzie musiała zmierzyć się z gorzkimi konsekwencjami poszukiwania zemsty na tych, którzy skrzywdzili ją najbardziej, a także uwolnić się z niewoli przeszłości.

„Aromat miłości” (Café con aroma de mujer), premiera 26 sierpnia

Centralną postacią fabuły jest Teresa Suárez „La Gaviota” (Laura Londoño), skromna i prosta kobieta, która ze swoją matką Carmenzą (Katherine Vélez) przyjeżdża co roku do hacjendy Casablanca pracować przy zbiorach kawy. Kobiety mają nadzieję, że będzie to już ostatni raz, bo wkrótce same staną się właścicielkami ziemi. Octavio Vallejo, właściciel hacjendy, którego Gaviota uratowała od próby porwania, obiecał dać jej w dowód wdzięczności jeden hektar, na którym będzie mogła uprawiać własną kawę. Niestety Don Octavio niespodziewanie umiera. Gaviota próbuje zatem nakłonić rodzinę Vallejo do wywiązania się z obietnicy zmarłego. Przy tej okazji poznaje Sebastiána (William Levy), syna Octavia, który właśnie wrócił z zagranicy. Jest on zaręczony z Lucíą Sanclemente (Carmen Villalobos), ambitną kobietą, która – jak się okaże – jest z Sebastiánem tylko dla korzyści materialnych. Wkrótce Gaviotę i Sebastiána połączy nieposkromione uczucie, niemożliwa do spełnienia, rozdzierająca serce miłość dwojga kochanków, którzy należą do różnych światów.

Pełna ramówka kanału Novelas+ dostępna pod adresem novela.pl/novelasplus-program-tv/

Kanał Novelas+ nadaje w Polsce od 28 grudnia 2020 roku. Jest dostępny dla abonentów CANAL+ już od podstawowego pakietu. Ponadto znajdziemy go w ofercie platform i sieci kablowych, tj. Polsat Box (pozycja 439), Orange, Netia, INEA czy Play Now.

Materiały Novelas+
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.