„Jedna na milion” w grudniu w Disney+

Aitana debiutuje jako aktorka w miniserialu „Jedna na milion” u boku Miguela Bernardeau.

W grudniu na platformie Disney+ pojawił się hiszpański miniserial „Jedna na milion” (La última). Liczy zaledwie pięć 30-minutowych odcinków. W głównych rolach hiszpański duet – piosenkarka Aitana Ocaña (którą ostatnio zainteresował się sam Almodóvar) oraz znany ze „Szkoły dla elity” aktor Miguel Bernardeau. Jeszcze do niedawna odtwórcy głównych ról tworzyli parę również w życiu prywatnym, a ich rozstanie zbiegło się z premierą serialu.

„Jedna na milion” przedstawia historię Candeli, młodej dziewczyny pracującej w centrum logistycznym przed którą otwierają się drzwi do świata muzyki. A wszystko za sprawą przedstawiciela wytwórni fonograficznej, który odkrywa jej talent. W tym samym czasie w jej życiu pojawia się ponownie Diego, kolega ze szkoły średniej, którzy marzy o karierze bokserskiej. Serial jest portretem pokolenia wchodzącego w dorosły świat. Opowiada o przecieraniu szlaków, poznawaniu miłości i umacnianiu przyjacielskich więzi.

Rola Candeli była aktorskim debiutem Aitany. 23-letnia piosenkarka rozpoczęła karierę pięć lat temu od udziału w programie Operación Triunfo, w którym zajęła drugie miejsce. Wydała dwa studyjne albumy, które pokryły się złotem i platyną zarówno w Hiszpanii, jak i w krajach Ameryki Łacińskiej. Otrzymała dwie nominacje do nagród Grammy oraz tutył najczęściej słuchanej hiszpańskiej artystki 2021 roku. Wraz z premierą serialu na rynku ukazała się także ścieżka dźwiękowa złożona z ośmiu utworów współtworzonych i wykonanych przez Aitanę. Możemy je usłyszeć w oryginalnej aranżacji oraz w wersji akustycznej. Singiel promujący serial nosi tytuł „La última”.

W obsadzie serialu znaleźli się także Luis Zahera („Królestwo”), Jorge Perugorría („Truskawki i czekolada”), Sandra Cervera (serial „Sekret”), Óscar de la Fuente („Szef roku”)Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.