Meksykańska telenowela “Un camino hacia el destino” jeszcze tej jesieni zagości w polskiej telewizji. Najnowsza produkcja Nathalie Lartilleux (“Dzikie serce”, “Kotka”) przedarła się już do większości krajów Ameryki Łacińskiej oraz Europy i Afryki. Jest emitowana z powodzeniem w samej Hiszpanii (na kanale Nova), gdzie publiczność wzrosła o jedną trzecią od premiery w czerwcu.

Bohaterką “Un camino hacia el destino” jest Luisa Fernanda (w tej roli 24-letnia Paulina Goto), córka ogrodnika, marząca o sławie skrzypaczki, zdobyciu odwzajemnionej miłości przystojnego Carlosa (Horacio Pancheri) oraz dążąca do odzyskania miejsca odebranego jej przez przewrotny los. W rolach drugoplanowych dobrze znani polskiej publiczności aktorzy: Eugenia Cauduro (“Otchłań namiętności”), Jorge Aravena (“Zakazane uczucie”), Lissete Morelos (“Niewinna intryga”), Ana Patricia Rojo (“Dzikie serce”), Manuel Landeta (“Dzkie serce”), René Strickler (“Dzikie serce”) i Rocío Banquells (“Dzikie serce”).

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


122 KOMENTARZE

  1. Dalsze losy tres veces ana po hiszpańsku można zobaczyć na kanale : Ram Mat na you tube. Ja się właśnie przy okazji uczę tego jezyka oglądając zamieszczone odcinki, które są nawet w dobrej jakości xd.

  2. Ja uważam, że Tres Veces Ana mogła by polecieć wiosną 2017r na Tv4 a np, chciałbym aby te nowe kanały np, Zoom tv, który niebawem startuje w NTC dał jakąś telcie z Azteki np. Camninos de Guanajuato lub Siempre Tuya lub z Globo Joia Rara lub ILP o 17 lub 18. Czy jest szansa na Zoom tv na telkę latino?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.