Rosja śladami Natalii Oreiro w dokumencie „Nasha Natasha” – 6 sierpnia w Netflixie

Muzyczna podróż przez Rosję z Natalią Oreiro w dokumencie Martína Sastre „Nasha Natasha”. Premiera w czwartek 6 sierpnia na platformie Netflix.

W 2013 roku, po dziesięciu latach od premiery ostatniego studyjnego albumu, Natalia Oreiro powróciła na muzyczną scenę. W grudniu odbyła krótką trasę obejmującą Moskwę, Petersburg i Wrocław i przypomniała stęsknionym fanom swoje wielkie przeboje. Ogromny sukces koncertów zaowocował w kolejnym roku wielkim tournée u naszych wschodnich sąsiadów. Urugwajska aktorka i piosenkarka wyruszyła wraz z zespołem w długą podróż przez 15 rosyjskich miast, od Moskwy do Krasjonarska.

Największej w jej karierze trasie koncertowej Natalii Oreiro po Rosji przyglądał się reżyser Martín Sastre. Nagrania z koncertów, zza kulis oraz z długich podroży pociągiem uzupełnił niepublikowanymi dotąd materiałami z prywatnego archiwum artystki oraz wypowiedziami bliskich jej osób (m.in. Valerii Lorki oraz Facunda Arany). W ten sposób postał dokument „Nasha Natasha”, który dwa lata później miał premierę na międzynarodowym festiwalu w Moskwie. Nie była to jednak ostateczna wersja filmu. Musiały minąć kolejne lata, aby twórca ukończył prace montażowe. Jego światowa premiera zapowiedziana jest na czwartek 6 sierpnia na platformie Netflix.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.